fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

PÓŁNOC otwiera kolejną placówkę w Polsce

Wyślij znajomemu 

OpolePan Prezes Zarządu Piotr Sumara w towarzystwie Pani Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Ewy Choroś oraz Pana Daniela Ptaka, nowego Partnera Sieci Biur Nieruchomości PÓŁNOC dokonali otwarcia kolejnej placówki zlokalizowanej w Opolu. Uroczystość miała miejsce 9 listopada 2010 roku. Wielkość sieci liczy 25 biur w całym kraju.

Daniel Ptak, właściciel i dyrektor nowego biura nieruchomości działającego pod marką PÓŁNOC decydując się na przystąpienie do Sieci poszerzył zakres swojej działalności, która dotychczas polegała na pośrednictwie kredytowym.

„Przyjęta przeze mnie strategia rozwoju polegająca na poszerzeniu oferty świadczonych usług o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, pozwala wykorzystać dotychczasowy potencjał firmy którą z powodzeniem prowadzę od kilku lat. Znajomość rynku, duża baza klientów oraz doświadczenia sprzedażowe w połączeniu ze znaną na rynku marką PÓŁNOC są moim silnymi atutami” – mówi Daniel Ptak.

Ekspansja na rynek Górnego i Dolnego Śląska sprawia, że Sieć Biur Nieruchomości PÓŁNOC staje się wiodącym franczyzodawcą branży nieruchomości w tej części kraju. Obok nowego biura w Opolu, działają już placówki Sieci w Katowicach, Tarnowskich Górach, Wrocławiu Legnicy. W najbliższym czasie zostanie otwarte kolejne biuro w Lubinie.

„Nasz nowy Partner w Opolu skorzystał z promocyjnych warunków nawiązania współpracy z Siecią Biur Nieruchomości PÓŁNOC. Każdy kto rozpocznie współpracę z naszą Siecią w charakterze partnera franchisingowego do końca roku, może liczyć na szczególnie atrakcyjną ofertę. Przez pierwsze sześć miesięcy działalności nowego Partnera nie pobieramy miesięcznych opłat licencyjnych. Dodatkowo zwalniamy nowe placówki ze wstępnej opłaty franchisingowej w wysokości od 15.000-25.000 zł w zależności od wielkości miejscowości” – mówi Ewa Choroś Dyrektor ds. Rozwoju Sieci.