fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie oddziału PÓŁNOC Nieruchomości w Bydgoszczy

Wyślij znajomemu 

Witamy Bydgoszcz !

24 marca 2015 roku szeregi PÓŁNOC Nieruchomości zasilił kolejny oddział. Placówka zlokalizowana jest przy ulicy A. Grzymały Siedleckiego 24 w Bydgoszczy.

To drugi obok Torunia oddział położony w województwie kujawsko-pomorskim. W uroczystym otwarciu uczestniczyli Maciej Trela Prezes Zarządu PÓŁNOC &Partnerzy Sp. z o.o. oraz Krzysztof Pelowski Dyrektor Działu Rozwoju PÓŁNOC Nieruchomości.1_bydgoszcz

Przy okazji otwarcia rozmawiamy z Dyrektorem Oddziału w Bydgoszczy Zbigniewem Dymarkowskim:

Dlaczego zdecydował się Pan na przystąpienie do sieci ?

Od początku pomysłu otwarcia biura nieruchomości chciałem skorzystać z franczyzy jednej z sieci

biur nieruchomości działającej na terenie naszego kraju. Kwestią było tylko – którego ?

SAMSUNG CSC

Co więc sprawiło, że wybrał Pan właśnie Północ Nieruchomości ?

Cóż… odpowiedzi jest kilka i to dość prostych.

Po pierwsze zainteresowała mnie platforma internetowa, która bezsprzecznie trafiła w mój gust.

Szybko odnalazłem w niej ofertę współpracy na zasadach franczyzy spełniającą moje oczekiwania.

Północ Nieruchomości to duża sieć, mająca około 50 oddziałów w całym kraju, a to było dla mnie niezwykle ważnym atutem. Decydujący natomiast był fakt, iż na terenie Bydgoszczy nie było jeszcze oddziału pod tą marką.

Powyższe elementy spowodowały, że zwróciłem uwagę na markę jaką jest Północ Nieruchomości, natomiast dopiero bezpośredni kontakt z osobami będącymi w Centrali w Krakowie, ich podejście do pracy, optymistyczne nastawienie i niepowielanie stereotypowych zachowań praktykowanych w korporacjach spowodowały, że chciałem współpracować właśnie z waszą firmą.

 Bardzo się z tego cieszymy. Jakie są więc plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Moim założeniem jest stworzenie tak dużego oddziału jak tylko będzie to możliwe na rynku bydgoskim. Wydaje mi się, że w czasie od roku do dwóch będzie można zatrudnić około 10 agentów, którzy docelowo będą wystarczającą ilością pracowników do przejęcia znacznej części rynku nieruchomości na terenie Bydgoszczy i okolic. W pierwszym okresie staramy się skupić na pośrednictwie w sprzedaży mieszkań, domów i działek oraz na sukcesywnym budowaniu marki Północ Nieruchomości na terenie Bydgoszczy. Staramy się również stawiać drobne kroki w segmencie nieruchomości komercyjnych, zarówno gruntów pod sprzedaż dla sieci handlowych i logistycznych, jak i wynajmie powierzchni handlowych, produkcyjnych i usługowych, z racji nabytego już wcześniej doświadczenia w tym segmencie.

 Czym się Pan kierował przy wyborze siedziby biura w Bydgoszczy?

Obecnie praktycznie każde miasto ma swoje ograniczenia, oczywiście Bydgoszcz również. Handel, który generuje duży przepływ ludzi przeniósł się na osiedla blisko dobrze rozwiniętej infrastruktury drogowej pozwalającej na swobodny dojazd samochodem w różnych godzinach. Szukaliśmy więc miejsca o dogodnym dojeździe, bezpłatnym parkingu, widocznym lokalu z głównej ulicy oraz co nie było bez znaczenia o przyzwoitym, niezbyt wysokim czynszu.

 Czym chciałby Pan wyróżnić się na rynku lokalnym?

W zasadzie nie odkryje tu nic szczególnego, jednakże przyglądając się w jaki sposób ten rynek funkcjonuje trzeba kłaść nacisk na profesjonalną i rzetelną obsługę klienta. Chcemy wyróżnić się przede wszystkim jakością oferowanych usług . Naszym głównym celem jest, aby każdy klient był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany współpracą z naszą firmą.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów.

Dział Rozwoju Sieci PÓŁNOC Nieruchomości

2_bydgoszcz 3_bydgoszcz SAMSUNG CSC