fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie nowego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości w Rumii

Wyślij znajomemu 

Kolejne otwarcie nowego oddziału, odbyło się w Rumii, dokładnie w poniedziałek 17 sierpnia 2015 roku. Co istotne, w tym rejonie Polski mamy już dwa oddziału w Gdańsku, dlatego też cieszy nas współpraca z kolejnym partnerem z północy Polski. 

Nowy oddział prowadzić będą Andrzej Rudkowski oraz Anna Rosińska. W uroczystym otwarciu obecni byli Maciej Trela Prezes Zarządu PÓŁNOC&Partnerzy, Joanna Jakimowicz Manager ds. rozwoju sieci PÓŁNOC Nieruchomości oraz Dyrektorzy oddziałów: Krzysztof Pelowski, Damian Pryba, Leszek Boneczko, Adam Świrgoń i Łukasz Igielski.

Na temat lokalizacji nowego biura wypowiada się Maciej Trela:

Rynek w Trójmieście i okolicach jest bardzo rozległy, rozwija się w oparciu o dynamicznie wzrastające potrzeby mieszkaniowe, jaki i na skutek dużego zainteresowania terenem, inwestorów lokujących środki w mieszkania pod wynajem, aparthotele, czy condohotele. Rumia jest rynkiem w bezpośrednim sąsiedztwie Gdyni, co zapewnia jej duże zainteresowanie klientów poszukujących ofertą mieszkaniową jak i inwestycyjną, dlatego to znakomite miejsce na działalność profesjonalnego biura nieruchomości jakim będzie oddział PÓŁNOC Nieruchomości w Rumii.
_DSC7991-Edit-Edit

 

Po uroczystym otwarciu nowego biura, Pan Andrzej Rudkowski udzielił wywiadu na temat współpracy z siecią PÓŁNOC Nieruchomości:

Dlaczego otworzył Pan biuro pod marką PÓŁNOC Nieruchomości?

Od 16 lat jestem wspólnikiem w Kancelarii Doradztwa Prawnego. Zajmuję się aspektami prawnymi wielu dziedzin prawa. Od pewnego czasu w portfelu spraw prowadzonych przeze mnie, znalazły się sprawy związane z egzekucją nieruchomości. Spotkałem się z wieloma zapytaniami klientów kancelarii o możliwości nabycia lokali w licytacji komorniczej, a jak czas pokazał i nie tylko. Dłużnicy borykający się z problemami finansowymi zadawali pytania o możliwości zbycia lokalu i rozliczenia swych długów. I między innymi te aspekty podsunęły mi pomysł, że można tym ludziom pomóc. Pomyślałem, że otwarcie biura nieruchomości, związanie się z wiodącą siecią w tej branży pozwoli mi na rozwiązanie tego problemu. W tym celu wraz ze wspólniczką spotkaliśmy się z kilkoma największymi w Polsce sieciami nieruchomości, lecz tylko PÓŁNOC Nieruchomości po przez osobę Krzysztofa Pelowskiego jest siecią, z którą postanowiliśmy związać się umową franczyzową. Przekonał nas profesjonalizm, partnerstwo jak i system szkolenia dla agentów prowadzony przez fachowców w branży nieruchomości .

Jakie ma Pan plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Plany rozwoju naszego oddziału są oparte o lokalizację , której specyfika nadmorska zapewnia szeroki wachlarz usług w branży. Wynajem okazjonalny z racji naszego położenia geograficznego będzie ważną gałęzią naszej działalności. Pragniemy przedstawić ofertę naszych atrakcyjnych terenów nadmorskich klientom Polski centralnej, którzy od lat są zakochani w naszym Bałtyku.

Dlaczego taką lokalizację wybrał Pan dla siedziby biura?

Lokalizacja naszego biura jest związana z dotychczasową siedzibą naszej Kancelarii poparta jest znajomością tutejszego rynku i potrzeb klientów .

_DSC8086

 

Czym Pana biuro wyróżni się na rynku lokalnym?

Na tutejszym rynku chcemy wyróżniać się przede wszystkim profesjonalną obsługą klienta w branży nieruchomości. Chcemy wskazać klientowi bezpieczną, prawną drogę transakcji. Będziemy wskazywali prawne aspekty możliwości oddłużania lokali. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie w pracy w kancelarii będziemy mogli w pełni wykorzystać dla profesjonalnej obsługi klienta PÓŁNOC Nieruchomości.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w Pana mieście?

Małe trójmiasto, czyli Rumia, Reda, Wejherowo jest stosunkowo młodym regionem w bliskiej odległości od Gdyni na trasie w kierunku Helu. Region ten z uwagi na swoją lokalizację jest bardzo atrakcyjny. Przyciąga wielu inwestorów z kraju i Unii Europejskiej. To właśnie tu znajduję się duże skupisko lokalnych małych deweloperów , którzy oferują własne M za rozsądne pieniądze. Ludzie traktują ten region jako miejsce do zamieszkania a ze względu na bardzo dobrą komunikację z Trójmiastem tam docierają do pracy. Tutaj powstała cała infrastruktura dla młodych ludzi (szkoły przedszkola, kina, liczne centa handlowe, basen , kluby fitness).

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów.

Dział Rozwoju Sieci PÓŁNOC Nieruchomości

_DSC7983

_DSC8001 _DSC8009 _DSC7959 _DSC7953 _DSC7949 _DSC7928 _DSC7922