fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie nowego oddziału biura sieci PÓŁNOC Nieruchomości w Bielsku-Białej

Wyślij znajomemu 

2 października 2015 roku do sieci PÓŁNOC Nieruchomości dołączył oddział w Bielsku-Białej. W uroczystym otwarciu udział wzięli Maciej Trela, Joanna Jakimowicz jak również nowi franczyzobiorcy Adrian Wojciech, Jakub Szop oraz Angelina Droń.

Obecny na otwarciu Maciej Trela Prezes Zarządu PÓŁNOC&Partnerzy, krótko wypowiada się na temat nowego oddziału:

Nasi nowi partnerzy na Podbeskidziu Jakub Szop oraz Adrian Wojciech, to mimo młodego wieku osoby posiadające znaczne doświadczenie zawodowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Klienci na pewno docenią ich pełną optymizmu naturę oraz dynamizm połączony z umiejętnością wykorzystania nowych technologii w procesie wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Natomiast miasto Bielsko – Biała wraz z otaczającym go od południa obszarem Beskidu Śląskiego z min. Szczyrkiem, Ustroniem czy Wisłą jest atrakcyjnym obszarem zarówno do zamieszkania oraz do aktywnej turystyki, dlatego jest to terem z dużym potencjałem dla rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjno-turystycznych.

Tradycyjnie po otwarciu nowe biura, właściciele odpowiedzieli na kilka pytań:

Dlaczego otworzyli Panowie biuro pod marką PÓŁNOC Nieruchomości?

Markę PÓŁNOC Nieruchomości wybraliśmy głównie ze względu na to, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych biur nieruchomości w Polsce, ale także dlatego, że cieszy się świetną renomą wśród klientów. Szczerze mówiąc, wizualnie sama nazwa od razu nam się spodobała.

Czym biuro będzie się zajmowało?

Podstawowym zadaniem będzie obrót nieruchomościami. Naszym głównym planem na najbliższy czas, jest budowa zespołu pod kątem wymagań i standardów PÓŁNOC Nieruchomości. Dominującym założeniem w naszej firmie jest pełna i efektywna obsługa klienta. Swoją wiedzą i nabywanym doświadczeniem pragniemy prowadzić ich bezpiecznie do założonych celów. Jesteśmy pewni, że wkrótce da to oczekiwany przez nas efekt, a biuro będzie cieszyło się zaufaniem i bardzo dobrą opinią.

Dlaczego taką lokalizację wybrali Panowie dla siedziby biura?

Podczas wyboru lokalizacji kierowaliśmy się standardem biura, pięknymi widokami, dużym parkingiem, gdyż to z racji doświadczenia przyciąga klientów. Siedziba naszego biura umiejscowiona jest w spokojnej okolicy, nieopodal centrum miasta. Uważamy, że dzięki temu, biuro w krótkim czasie będzie znane i rozpoznawalne w Bielsku-Białej.

Czym biuro będzie się wyróżnić na rynku lokalnym?

Dla tutejszego rynku marka PÓŁNOC Nieruchomości jest bardzo znacząca i nieobojętna. Pragniemy wyróżnić się profesjonalizmem, zyskanym doświadczeniem w obrocie nieruchomościami, dobrem klienta i stawianiem go na pierwszym miejscu. Głównym naszym celem jest dobra i efektywna praca, przynosząca korzyści zarówno dla zespołu, jak i klienta. Praca i współpraca powinna być dla obu stron zadowalająca i przyjemna, a wynagrodzenie dowodem świetnej i efektywnej pracy. Są to dla nas główne założenia, których będziemy solidnie przestrzegać.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości są w Bielsku-Białej?

Jesteśmy przekonani, że perspektywy dla rynku nieruchomości w Bielsku-Białej są korzystne. Miasto wciąż się rozwija.Na rynku pojawia się coraz więcej deweloperów. Powstaje wiele nowych domów i osiedli. Ważnym faktem w obecnie rozprzestrzeniającym się mieście, jest powstanie naszego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości. Oddział ten z pewnością wniesie na rynek dużo standardów zawodowych i korzyści z nich wynikających.

 

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów.

Dział Rozwoju Sieci PÓŁNOC Nieruchomości