fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI W WARSZAWIE

Wyślij znajomemu 

Do sieci PÓŁNOC Nieruchomości dołączył kolejny oddział, tym razem w Warszawie, przy ulicy Jaworzyńskiej obok metra Politechnika. Jest to już drugi oddział w stolicy. Serdecznie zapraszamy Warszawiaków.

W placówce, którą poprowadzą Jakub Misiewicz i Łukasz Paciorek, pracuje już kilku doświadczonych doradców. Młody i ambitny zespół zamierza walczyć o pozytywny wizerunek pośrednika nieruchomości poprzez profesjonalną obsługę klienta.

20160414_143239

Andrzej Jakliński, dyrektor ds. rozwoju i marketingu podsumował uroczyste otwarcie -„Cieszymy się, że wzmocniliśmy sieć młodym i energicznym zespołem w Warszawie. Nie jest to rynek łatwy, niemniej jestem przekonany że Jakub Misiewicz i jego podopieczni szybko zdobędą przychylne opinie klientów oraz wyprzedzą konkurencję w jakości oferowanych usług. Mają konkretny plan działania, a to pierwszy krok do sukcesu. Mamy zamiar otworzyć jeszcze kilka oddziałów w Warszawie – tylko poprzez współpracę placówek możliwe jest zdobycie dużego udziału w rynku”.

O swojej działalności i celach wypowiedział się również Jakub Misiewicz w krótkim wywiadzie:

Dlaczego otworzyłeś biuro pod marką Północ Nieruchomości?

Zdecydowałem się współpracować z marką Północ Nieruchomości, ze względu na elastyczność jaką od nich otrzymałem. W ramach mojego pomysłu na biznes oprócz biura nieruchomości, w którym bardzo profesjonalnie pomaga mi Północ Nieruchomości otworzyłem biuro Doradztwa Kredytowego pod marką Promo Finance

Jakie masz plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Nasze Biuro będzie się głównie zajmowało rynkiem mieszkań w Warszawie i okolicach. W swojej ofercie posiadamy mieszkania zarówno z rynku wtórnego, jak i ofertę 62 deweloperów z Warszawy i okolic. Chcemy, aby każdy klient z którym współpracujemy otrzymał od nas profesjonalną i indywidualnie dopasowaną usługę. Wierzymy, że jeżeli pokażemy odpowiednią jakość to klienci sami będą się do nas zgłaszać. Doradcy w naszym oddziale  pracują w ramach specjalizacji. Mamy specjalistów z rynku pierwotnego, specjalistów z rynku wtórnego którzy specjalizują się w wybranych dzielnicach, a także czy specjalistów kredytowych.

Dlaczego taką lokalizację wybrałeś dla siedziby biura?

Nasz oddziała położony jest w Śródmieściu, tuż przy stacji Metra Politechnika. Kluczowym parametrem przy wyborze lokalizacji była łatwa dostępność biura dla klientów. Lokalizacja w Śródmieściu powoduje iż dla każdego klienta jest to dogodna lokalizacja.

Czym chcesz się wyróżnić/czym się wyróżniasz na rynku lokalnym?

W przypadku sprzedaży mieszkań chcemy bazować głównie na umowach na wyłączność. Tylko wtedy jesteśmy w stanie dać odpowiednią jakość zarówno klientowi sprzedającemu, jak i kupującemu mieszkanie. Cechą, która ma Nas wyróżniać nas od innych agencji nieruchomości jest indywidualnie dopasowywany cały pakiet usług dodatkowych jakie proponujemy klientom. Są to m. in. profesjonalna sesja zdjęciowa, Home Staging, sprzątanie mieszkania, ekipa remontowa, pakiety wykończeniowe, opróżnianie z niepotrzebnych mebli a także promocja na portalach mieszkaniowych. W przypadku klienta kupującego bazujemy na pogłębionej analizie jego potrzeb, a co za tym idzie dopasowujemy ofertę do preferencji klienta. Szukamy mieszkań bezpośrednio, przez inne agencje, a także u developerów. Nie zamykamy się na żadne kanały pozyskania atrakcyjnej nieruchomości.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w twoim mieście?

Warszawa, jako stolica, stwarza nieograniczone możliwości na rynku nieruchomości. Jest duża liczba klientów, która chce kupić bądź sprzedać mieszkanie.  Co prawda mamy bardzo dużą konkurencje ze strony innych biur nieruchomości, ale jestem przekonany, że jeżeli pokażemy odpowiednią jakość,  to marka Północ Nieruchomości będzie rozpoznawalnym biurem nieruchomości na warszawskim rynku.

Dziękujemy za wypowiedź i życzymy rychłego sukcesu.

20160414_143343