fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI WE WROCŁAWIU

Wyślij znajomemu 

21 kwietnia 2016 roku do sieci PÓŁNOC Nieruchomości dołączył drugi oddział w stolicy Dolnego Śląska. Na uroczystym otwarciu gościli, zaproszeni przez dyrektora nowej placówki Renatę Sadową, między innymi dyrektorzy sąsiednich placówek Północ Nieruchomości z Wrocławia i Opola.

Opinię o Wrocławskim otwarciu przedstawił Andrzej Jakliński, dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu w Północ Nieruchomości:

Każdy nowy oddział naszej sieci, który otwieramy jako kolejny w danym mieście jest dla nas wyznacznikiem rosnącej popularności marki Północ Nieruchomości w tej lokalizacji. Na pewno Renacie na początku nie będzie łatwo, jednak standardy pracy „Północy” są już dobrze znane Wrocławianom dzięki ciężkiej pracy Iwony Grześkowiak, która postawiła na wysoką jakość usług. Tak samo nowy młody zespół ze świeżo otwartego Wrocławskiego oddziału jest nastawiony na profesjonalną obsługę klienta.
 20160421_131359

 

 Dyrektor oddziału Renata Sadowa odpowiedziała także na klika pytań o swoich planach i celach:


Dlaczego otworzyłeś biuro pod marką Północ Nieruchomości?

PÓŁNOC Nieruchomości  jest  silną ogólnopolską marką i cieszy się dobrą opinią nawet wśród konkurencji. Jest rozpoznawalna wśród klientów. Ważne jest też to, że ma wypracowane dobre standardy obsługi co pozwala mi stworzyć profesjonalne biuro i być w swoim działaniu bardziej skuteczną.

Jakie masz plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Moje biuro będzie się zajmowało obsługą klientów indywidualnych w zakresie kupno/sprzedaż i wynajem lokali mieszkalnych. Moim ulubionym tematem są również nieruchomości komercyjne tzn. biura, lokale handlowo-usługowe i magazyny, a także działki z przeznaczeniem pod budownictwo komercyjne. Mam nadzieję, że moje dotychczasowe kontakty i doświadczenie pomogą mi wypracować sukces w tej dziedzinie.

Dlaczego taką lokalizację wybrałeś dla siedziby biura?

Lokalizacja biura została wybrana ze względu na dostępność dla naszych potencjalnych klientów, a także potencjał, który widzę w osiedlu Gaj i na sąsiadujących osiedlach.

Czym chcesz się wyróżnić/czym się wyróżniasz na rynku lokalnym?

Na rynku lokalnym chcę się wyróżniać indywidualnym podejściem do każdej oferty, a także dobrą i profesjonalną opieką klientów. Chcę aby nasz klient wiedział, że jesteśmy dla nich pomocą i zdejmujemy mu z głowy ciężar i kłopot związany z poszukiwaniem klientów na nieruchomość i z samymi procedurami  niezbędnymi przy transakcjach kupna/ sprzedaży czy też wynajmu. Pracą mojego biura i mojej załogi chcę zasłużyć na dobry tzw. marketing szeptany.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w twoim mieście?

We Wrocławiu rynek nieruchomości jest duży ale jest też spora konkurencja znanych i mniej znanych firm zajmujących się pośrednictwem w handlu nieruchomościami. Perspektywy rozwoju są duże i obserwuję pewne ożywienie, zwłaszcza jeśli chodzi o obrót lokalami komercyjnymi.  Natomiast wypracowanie dobrej pozycji na tym rynku wymaga dużego zaangażowania. Aby odnieść sukces w warunkach wrocławskich należy się wyróżnić i być w swoich działaniach bardziej pomysłowym od innych i skutecznym z korzyścią dla swoich klientów.

Dziękujemy za wypowiedź, a klientów z Wrocławia sprzedających lub kupujących nieruchomość, zapraszamy na ulicę Krynicką 80.