fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI W GDAŃSKU

Wyślij znajomemu 

Sukces i rozwój zawsze idzie w parze. Przykładem jest oddział w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej, który po sześciu latach rozszerzania  swojej działalności o kolejnych doradców, przenosi się do nowej, większej i nowocześniejszej placówki. Dnia 25 kwietnia 2016 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego miejsca pracy Gdańskich doradców.

Na uroczystości obecni byli prócz gospodarzy i pracowników biura, również Piotr Sumara i Konrad Sumara prezesi grupy kapitałowej Aramus w której skład wchodzi, Północ Nieruchomości, oraz goście z Krakowa oraz Rumii.

IMGP0018426

Jedną z kilku przyczyn podjęcia decyzji, podjętej przez dyrektorów placówki Adama Świrgoń i Łukasza Igielskiego, o zmianie lokalizacji, była ciągle rosnąca liczba doradców. Jakość, profesjonalizm i standardy pracy oddziału przy ulicy Kartuskiej zapewniają pracownikom doskonałe środowisko pracy. Mogą oni liczyć na odpowiednie warunki do zdobywania wiedzy i umiejętności skutecznego pośrednika nieruchomości, a przede wszystkim na rozwój osobisty. Wiadomo nie od dzisiaj że tylko zmotywowani pracownicy mogą zapewnić sukces.

IMGP0035405

Piotr Sumara, prezes grupy Aramus, odniósł się do wydarzenia:

Świetnie jest obserwować, jak oddział, który nie tak dawno zaczynając, w szybkim tempie się rozwija, stając się jednym z najlepszych w naszej sieci. Cieszę się że sieć Północ Nieruchomości mogła pomóc osiągnąć sukces przekazując narzędzia, wiedzę i rozpoznawalną markę. Adam Świrgoń i Łukasz Igielskie stworzyli nowoczesny i profesjonalny zespół doradców, który zbudować można tylko dzięki odpowiedniemu zarządzaniu oraz determinacji. Niewątpliwie przyczyniają się do poprawy wizerunku pośrednika nieruchomości, na czym nam wszystkim bardzo zależy.

IMGP0012420
Drugim czynnikiem przeniesienia miejsca pracy było zwiększenie prestiżu placówki oraz pojawienie się w bardziej widocznym miejscu.

Cieszę się że marka Północ jest tak bardzo rozpoznawalna w Gdańsku. Nie stało się to jednak przypadkiem. – stwierdza Andrzej Jakliński, dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu – Na bardzo dobrą opinię zapracowali sobie profesjonalizmem i ciężką pracą, często współpracując z klientami na umowach z klauzulą wyłączności. Są dobrze kojarzeni przez lokalnych klientów.

O kilka słów poprosiliśmy dyrektorów placówki, Łukasza Igielskiego i Adama Świrgonia:

Działamy w sieci Północ Nieruchomości od 2012 roku i nadszedł czas na zmiany lokalowe. W związku z dynamicznym rozwojem musieliśmy szukać nowego biura, które będzie większe i jednocześnie reprezentujące nasze standardy działania.
Obecny nowy lokal ma ok 100 m2 i jest funkcjonalny dla kilkunastu agentów. Mamy 2 sale konferencyjne, stylową poczekalnię oraz co dziś ważne toaletę dla niepełnosprawnych. Staraliśmy się dobierać wystrój z dbałością o szczegóły tak aby zarówno agenci jak i klienci mieli poczucie komfortu. Ważna była komunikacja dla niezmotoryzowanych; mamy tu pętlę tramwajową i autobusową. Dla samochodów duży parking na kilkadziesiąt aut.
Zależało nam na tym aby nadal być kojarzonymi z ul. Kartuską w Gdańsku i to zostało zachowane. Przenieśliśmy się o ok 1500 m w kierunku bardzo ruchliwego skrzyżowania łączącego nowsze dzielnice południowe ze starszymi bliżej centrum.
Żeby nie stać w miejscu należy się rozwijać.

Życzymy dalszego rozwoju profesjonalistom z Kartuskiej,
Dział rozwoju sieci i Marketingu

IMGP0027435