fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

PÓŁNOC Nieruchomości NEWS

Wyślij znajomemu 

PÓŁNOC Nieruchomości NEWS – przedstawiamy najciekawsze artykuły z ostatniego okresu dotyczące rynku nieruchomości:

JAK ZNIEŚĆ WSPÓŁWŁASNOŚĆ DZIAŁKI, DOMU LUB MIESZKANIA?
Zniesienia współwłasności działki, domu, mieszkania lub innej nieruchomości można dokonać notarialnie lub sądowo. Więcej na ten temat możecie przeczytać pod tym adresem.

NOWELIZACJA USTAWY O ZIEMI ROLNEJ, CZY TO POCZĄTEK KOLEJNYCH ZMIAN?
Problemy rolnika z zaciągnięciem kredytu hipotecznego w banku już niedługo mogą się skończyć. We wtorek, sejmowa komisja rolnictwa wydała pozytywną opinię dla zmian, jakie zostały zaproponowane przez PiS. Więcej szczegółów w tym miejscu.

ODBIÓR MIESZKANIA OD DEWELOPERA – CO TRZEBA WIEDZIEĆ?
Odbiór mieszkania od dewelopera to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w życiu każdego, kto zdecydował się przejść na swoje. Pozytywne emocje i radość z tego wydarzenia nie powinny jednak przesłonić zdrowego rozsądku ani uśpić naszej czujności. Do sprawy należy podejść poważnie, ponieważ od tego zależy, czy na etapie wykańczania lokalu, a później mieszkania nie natrafimy na przykre niespodzianki. Czytaj więcej na stronie.

RYNEK PIERWOTNY: SPRZEDAŻ NOWYCH MIESZKAŃ
Popyt na mieszkania nie maleje. Część klientów chce zdążyć z transakcją przed końcem roku, bo o kredyt będzie trudniej. Jeśli chcecie przeczytać więcej kliknijcie tutaj.

MDM : LIMITY CEN MIESZKAŃ W III KW. 2016 ROKU
Bank Gospodarstwa Krajowego opublikował informację o przelicznikach stosowanych do ustalenia maksymalnej ceny metra kwadratowego mieszkania dla lokali kwalifikujących się do dofinansowania w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Nowe przeliczniki znajdziecie w tym miejscu.