fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie nowego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości w Lublinie

Wyślij znajomemu 

18 listopada 2016 roku do sieci PÓŁNOC Nieruchomości odbyło się uroczyste otwarcie nowego oddziału w Lublinie, który znajduję się przy ulicy ul. Tomasza Zana 3A.

W uroczystości udział wzięli  gospodarze – Dyrektor oddziału Filip Bielak, Doradca ds. nieruchomości Małgorzata Przewoźniak oraz zaproszeni goście – Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu Andrzej Jakliński, Manager ds. rozwoju sieci i marketingu Anna Pabisek.

Andrzej Jakliński, Dyrektor ds. rozwoju i marketingu wypowiada się na temat nowego oddziału:

Filip, pomimo młodego wieku, jest osobą o dużym doświadczeniu w sprzedaży i ogromnymi ambicjami. Już w pierwszych dniach doskonale zorganizował pracę zespołu pozyskując dużą ilość ofert mieszkań. Jego determinacja, konsekwencja i systematyczność w działaniu powinny przełożyć się w krótkim czasie na sukcesy sprzedażowe.

Poprosiliśmy również Filipa Bielaka o odpowiedź na kilka pytań.

Dlaczego otworzyłeś biuro pod marką Północ Nieruchomości?

Biuro nieruchomości pod marką Północ otworzyłem, ponieważ to rozpoznawalna i solidna marka która daje duże wsparcie. Współpraca z profesjonalistami daje oparcie w dużej sieci doświadczonych pośredników co stanowi stabilny fundament dla mojego biznesu.

Jakie masz plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Moje biuro będzie się zajmowało pośrednictwem na rynku mieszkań na sprzedaż, głównie w segmencie mieszkań inwestycyjnych. Planujemy do końca 2017 r. być liderem w tym segmencie na rynku Lubelskim.

Dlaczego taką lokalizację wybrałeś dla siedziby biura?

Ul. Tomasza Zana w Lublinie kojarzy się przede wszystkim z prestiżem centrum finansowego miasta, a także z doskonałą lokalizacją mieszkań dla inwestorów.

Czym chcesz się wyróżnić/czym się wyróżniasz na rynku lokalnym?

Na lokalnym rynku wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do każdego klienta, dzięki czemu osoby z którymi współpracujemy polecają nas dalej jako sprawdzonego partnera w nieruchomościach.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w twoim mieście?

Lubelski rynek nieruchomości odznacza się dużą dynamiką rozwoju. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się mieszkania przeznaczone na wynajem i w perspektywie będą zyskiwać na wartości.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów.
Dział rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości