fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie nowego oddziału Północ Nieruchomości w Rzeszowie

Wyślij znajomemu 

Kolejne otwarcie nowego oddziału za Nami! W czwartek, 17 listopada 2016 roku miało miejsce uroczyste otwarcie oddziału PÓŁNOC Nieruchomości Rzeszów Centrum.

Nowa placówka mieści się w samym „sercu” Rzeszowa przy Rynku 16. Na zaproszenie Dyrektora oddziału Joanny Chęć w otwarciu udział wzięli Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu Andrzej Jakliński, Manager ds. rozwoju sieci i marketingu Anna Pabisek oraz doradcy ds. nieruchomości Rafał Grodzki, Krzysztof Nykiel i Magdalena Cebulska.

Obecny na otwarciu Andrzej Jakliński wypowiada się na temat nowego oddziału:

Bardzo się cieszę, że nasze konsekwentne działania pozwoliły na otwarcie placówki w województwie podkarpackim. Jest to województwo, które w ostatnim czasie przechodzi ogromne przemiany i bardzo dynamicznie się rozwija, a najlepiej to widać w Rzeszowie. To ogromna szansa dająca możliwość energicznym osobom na osiągnięcie sukcesu, a taka właśnie jest Joanna Chęć Dyrektor nowego oddziału. Jestem przekonany, że jej wiedza i doświadczenie , połączona z ogromnymi możliwościami na lokalnym rynku, doprowadzi do powstania jednego z najlepszych biur nieruchomości w Rzeszowie.

Poprosiliśmy również Joannę Chęć o odpowiedź na kilka pytań.

Dlaczego otworzyłaś biuro pod marką Północ Nieruchomości?
Zdecydowanie łatwiej jest zaistnieć na rynku pod skrzydłami znanej marki niż jako początkujące biuro „no name”. Firma Północ Nieruchomości ma ugruntowaną pozycję na rynku i dobrze się kojarzy klientom. Równie wysoki poziom usług chcemy oferować na rzeszowskim rynku.

Jakie masz plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?
Plan jest prosty, chociaż zadanie bardzo trudne, „odczarować” współpracę z biurem nieruchomości. Chcę przekonać klientów, że nie składamy obietnic bez pokrycia i w pełni angażujemy się w to co robimy, bo przecież nie chodzi tylko o to, żeby podpisać umowę i zapomnieć. Oddział Rzeszów Centrum oferuje pełną gamę usług dostępnych w biurze nieruchomości.

Dlaczego taką lokalizację wybrałaś dla siedziby biura?

Rzeszowski Rynek jest bardzo atrakcyjną lokalizacją z kilku względów. Każdego dnia przez plac przechodzi tysiące ludzi, jest to też miejsce spotkań biznesowych. Dzięki temu sporo osób ma możliwość zauważyć szyld naszego biura, który przykuwa uwagę swoją kolorystyką. Atrakcją jest również podświetlany kaseton z telewizorami, na których prezentowana jest oferta naszego biura.

Czym chcesz się wyróżnić na rynku lokalnym?
Profesjonalną i kompleksową obsługą. Chcę żeby każdy nasz klient miał poczucie, że współpraca z nami była dobrą decyzją. Jeśli będzie z nas zadowolony jest duża szansa, że poleci nasze biuro znajomym.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w twoim mieście?
Myślę, że bardzo duże. Rzeszów jest nie tylko miastem akademickim ale również „Stolicą Innowacji”. Co raz więcej firm inwestuje na Podkarpaciu, powstają nowe miejsca pracy a co za tym idzie zwiększa się napływ osób, które chcą na stałe zamieszkać w naszym mieście. Nowe osiedla powstają w zaskakującym tempie, a mieszkania sprzedają się błyskawicznie. Rysuje to ogromne perspektywy dla oddziału Rzeszów Centrum.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów.
Dział rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości