fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Doradca roku 2016 – laureaci

Wyślij znajomemu 

W imieniu Zarządu oraz Działu rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości składamy serdeczne gratulacje wszystkim laureatom wyróżnionym w kategorii „Doradca roku 2016”.

Ponadprzeciętnymi wynikami, profesjonalizmem i zaangażowaniem w swoja pracę w 2016 roku wykazali się:

I miejsce

Agnieszka Renner – PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice.

Agnieszka Renner jest jednym z najbardziej utytułowanych doradców sieci PÓŁNOC Nieruchomości. W latach 2012, 2015 oraz 2016 zdobyła tytuł „Doradcy roku”, a w latach 2013 i 2014 II miejsca. Serdecznie gratulujemy Agnieszce kolejnego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

II miejsce ex aequo

Iwona Grześkowiak – PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław I

Iwona udowodniła tym wynikiem, że konsekwentne dążenie do celu i profesjonalizm przynosi oczekiwany sukces. W PÓŁNOC Nieruchomości od 2014 roku systematycznie bierze aktywny udział w warsztatach i szkoleniach organizowanych zarówno przez PÓŁNOC Nieruchomości  jak i w szkoleniach zewnętrznych, doskonaląc swój warsztat i podnosząc kwalifikacje.

 

 

Dariusz Siewierski – PÓŁNOC Nieruchomości Zakopane

Darek w sieci PÓŁNOC Nieruchomości jest od stycznia 2015 roku i już zdążył otrzymać wyróżnienie w kategorii „Partner roku 2015” oraz III miejsce „Doradca roku 2015”. W tym roku poprawił swoja lokatę o jeden stopień podium.

 

 

III miejsce

Tomasz Wiśniewski – PÓŁNOC Nieruchomości Gdańsk II

Na szczególna uwagę zasługuje Tomasz Wiśniewski, który w sieci Północ Nieruchomości jest od stycznia 2016 i już udało mu się osiągnąć takie wyróżnienie. Mamy nadzieje, że Tomasz pójdzie w ślady Agnieszki Renner i będzie w kolejnych latach w czołówce doradców ds. nieruchomości w PÓŁNOC Nieruchomości.

 

 

Jeszcze raz wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.