fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

NOWI DORADCY DS. NIERUCHOMOŚCI NA Styczniowym SZKOLENIU „NA START”

Wyślij znajomemu 

Za nami pierwsze w 2017 cykliczne szkolenie „Na start” dla nowych doradców ds. nieruchomości, które odbyło się w Krakowie w dniach 3-4 stycznia 2017 roku.

Nowi doradcy ds. nieruchomości z oddziałów PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław II, PÓŁNOC Nieruchomości Gdańsk II, PÓŁNOC Nieruchomości Rzeszów oraz PÓŁNOC Nieruchomości Kraków III przez dwa dni poznawali standardy pracy i procedury obowiązujące w PÓŁNOC Nieruchomości.

Celem szkolenia, prowadzonego przez Anetę Jurusik kierownika działu sprzedaży oraz Andrzeja Jaklińskiego dyrektora ds. rozwoju sieci i marketingu, było zapoznanie nowych doradców z aspektami prawnymi, technicznymi, marketingowymi i ekonomicznymi, których opanowanie pozwoli w sposób skuteczny i bezpieczny przeprowadzać transakcje na rynku nieruchomości.

Uczestnicy warsztatów otrzymali między innymi niezbędną wiedzę na temat  przepisów prawnych dotyczących zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami, tworzenia i rozwoju relacji z klientami, skutecznej komunikacji oraz marketingu ofert.

Życzymy samych sukcesów i wielu udanych transakcji.