fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie nowego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości w Łodzi

Wyślij znajomemu 

Miło nam Państwa poinformować o pierwszym w 2017 roku oficjalnym otwarciu oddziału PÓŁNOC Nieruchomości, które odbyło się 10 stycznia 2017 roku przy ul. Więckowskiego 17 w Łodzi.

W inauguracji uczestniczyli gospodarze tj. Dyrektor oddziału Anna Wójcik, Kierownik oddziału Patrycja Okraska oraz zaproszeni goście – Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu Andrzej Jakliński, Manager ds. rozwoju sieci i marketingu Anna Pabisek i Dyrektor oddziału Pabianice Agnieszka Renner.

Andrzej Jakliński, Dyrektor ds. rozwoju i marketingu wypowiada się na temat nowego oddziału:

Mam przyjemność dzisiaj otworzyć placówkę, w której pracować będą osoby pełne entuzjazmu, otwarte na wiedzę i nowe technologie. Anna i Patrycja tworzą bardzo zgrany zespół, który przy odrobinie wsparcia powinien odnieść sukces na rynku nieruchomości. Wsparcie to mają w Dziale rozwoju sieci oraz w pobliskich Pabianicach, gdzie pracuje najbardziej tytułowany doradca sieci PÓŁNOC Nieruchomości – Agnieszka Renner. Agnieszka  z przyjemnością pomoże i doradzi zwłaszcza w początkowym, najtrudniejszym okresie pracy. 

Łódź jest bardzo dobrze rozwijającym się rynkiem nieruchomości z dużą ilością nowych inwestycji oraz podażą nieruchomości na rynku wtórnym. Nie bez znaczenia jest fakt, że oddział z Łodzi jako jeden z pierwszych dołączył do PÓŁNOC Finanse otwierając sobie drogę do kompleksowej obsługi klientów zarówno w obszarze pośrednictwa nieruchomości jak i najlepszych rozwiązań kredytowych.

O odpowiedź na kilka pytań poprosiliśmy również Anne i Patrycję.

Dlaczego otworzyłyście biuro pod marką Północ Nieruchomości?

Północ Nieruchomości wybrałyśmy dlatego, że działa na rynku od wielu lat odnosząc dużo sukcesów i ciesząc się dużym zaufaniem. Pracują w niej profesjonaliści, dla których zadowolenie klientów z przeprowadzonych transakcji jest celem nadrzędnym.

Jakie macie plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Będziemy zajmować się kompleksową obsługą w zakupie, sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Klient podpisując z nami umowę otrzyma od nas rzetelną pomoc w przeprowadzeniu transakcji.

Dlaczego taką lokalizację wybrałyście dla siedziby biura?

Wybraliśmy taką lokalizację z uwagi na fakt, że jest to nie tylko centrum  handlowo-usługowe Łodzi, ale również kulturowe. Znajdujemy się w niedalekim sąsiedztwie sławnej ulicy Piotrkowskiej oraz Manufaktury, co na pewno będzie sprzyjać naszej działalności.

Czym chcecie się wyróżnić na rynku lokalnym?

Planujemy współpracować z firmami architektonicznymi, wystroju wnętrz oraz firmami budowlanymi potrafiącymi wykorzystać nowoczesne techniki. W tak silnym składzie będziemy mogli realizować coraz to bardziej skomplikowane projekty.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w Waszym mieście?

W ostatnim roku odnotowano wzrost cen sprzedaży mieszkań w Katowicach, Rzeszowie i Łodzi. Otwarto nowoczesny Dworzec Łódź-Fabryczna i EC1. W rozbudowie jest stadion na Widzewie oraz rozkwita program rewitalizacji 100 Kamienic. Coraz więcej deweloperów powierza sprzedaż swoich inwestycji. Uważamy, że mamy dzięki temu duże możliwości działania.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów.
Dział rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości