fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie nowego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości w Bolesławcu

Wyślij znajomemu 

Północ Nieruchomości wita w swoim gronie Oddział w Bolesławcu!

19 maja odbyło się oficjalne, uroczyste otwarcie oddziału w Bolesławcu. W inauguracji uczestniczyli gospodarze – Sylwia i Rafał Szczepaniak wraz z pracownikami oraz Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości – Andrzej Jakliński.

Właściciele oddziału, który do tej pory funkcjonował w ramach innej sieci franczyzowej, docenili przewagi konkurencyjne PÓŁNOC Nieruchomości – umiarkowane koszty, dużą niezależność franczyzobiorcy, rozpoznawalność marki, pomoc na każdym etapie działalności oraz nasze know-how.

W tym miejscu musimy dodać, że już w pierwszym miesiącu funkcjonowania w ramach PÓŁNOC Nieruchomości oddział w Bolesławcu zdobył drugie miejsce wśród najlepszych oddziałów w sieci. Z całego serca gratulujemy sukcesu i życzymy wielu udanych transakcji i rzeszy zadowolonych klientów.

Andrzej Jakliński Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu wypowiada się na temat nowego oddziału:

Cieszę się, że do naszej sieci dołączają kolejne oddziały. Nie mam wątpliwości, że Rafał ze swoją wiedzą i dużym doświadczeniem oraz  naszym wsparciem, stworzy nie tylko najlepsze biuro nieruchomości w Bolesławcu, ale i w całym regionie.  Warto podkreślić, że wejście do naszej sieci franczyzowej nie jest zarezerwowane jedynie dla osób spoza branży, chcących nauczyć się tego biznesu. Również właściciele funkcjonujących biur nieruchomości znajdą wiele korzyści ze współpracy z nami. Tak było w przypadku Rafała, który oprócz wielu różnych profitów wynikających z przystąpienia do PÓŁNOC Nieruchomości, zauważył ten najważniejszy – działanie w naszej sieci jest po prostu tańsze i łatwiejsze niż działanie w pojedynkę. Właścicielom i całemu Oddziałowi w Bolesławcu życzę wielu sukcesów.

Poprosiliśmy Dyrektora nowego Oddziału w Bolesławcu o odpowiedź na kilka pytań.

Dlaczego otworzyłeś biuro pod marką Północ Nieruchomości?

Moim  zdaniem sieć  Północ Nieruchomości  oferuje najwięcej korzyści  swoim franczyzobiorcom w porównaniu z innymi sieciami. Mam tu na myśli pewnego rodzaju niezależność franczyzobiorcy, know how, duże wsparcie ze strony osób wprowadzających do sieci i umiarkowane koszty związane z funkcjonowaniem biura pod marką PN. Wiem co mówię, gdyż moje biuro w którym pracuje łącznie 7 osób, ma  za sobą 5 lat  funkcjonowania w innej sieci.  Mając  za sobą takie doświadczenia zdecydowałem się na Północ  Nieruchomości  i zarówno ja, jak i moi pracownicy, po 2 miesiącach działania pod marką Północ  Nieruchomości możemy śmiało powiedzieć, że był to dobry  krok w przyszłość w kierunku zwiększenia wolumenu sprzedaży oraz zasięgu działania biura. 

Jakie masz plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Biuro  tradycyjnie zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami  i  pośrednictwem kredytowym.  W przyszłości planuję uruchomienie drugiej placówki  w sąsiednim mieście, ale jest to kwestia przyszłego roku.

Dlaczego taką lokalizację wybrałeś dla siedziby biura?

Ze względu na moje miejsce zamieszkania i znajomość lokalnych uwarunkowań rynkowych nie brałem pod uwagę innego miasta niż Bolesławiec.  Biuro mieści się na I piętrze w nowym budynku handlowo-usługowym przy ul. Zgorzeleckiej, która cechuje się dużą koncentracją ruchu pieszego i spowolnionego ruchu samochodowego.

Czym chcesz się wyróżnić/czym się wyróżniasz na rynku lokalnym?

Myślę,  że od dawna pozytywnie wyróżniamy się w mieście na tle niemałej konkurencji, gdyż w 40 tysięcznym mieście oprócz nas, działa jeszcze 11 innych biur.  Wg moich źródeł, przeprowadzamy rocznie największą liczbę transakcji  sprzedaży  i posiadamy największą bazę nieruchomości  na sprzedaż. Aktualnie oferujemy  około 440 nieruchomości oprócz tego kilkadziesiąt nieruchomości na wynajem. Niewątpliwie wyróżnia nas duża skuteczność, determinacja i zaangażowanie. Przeprowadzone transakcje napędzają kolejne i tak to działa.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w twoim mieście?

W Bolesławcu,  jak wszędzie,  rynek nieruchomości związany jest z rynkiem pracy.  O kilku lat bezrobocie oscyluje na bardzo niskim poziomie, tj. 3-4 procent. Łatwość zatrudnienia oraz wzrost wynagrodzeń powoduje naturalnie zwiększenie chęci mieszkańców do polepszenia warunków mieszkaniowych  oraz generuje duży popyt przez osoby przyjeżdżające z  zewnątrz i osiedlające się w mieście. To oczywiście powoduje stały zauważalny wzrost cen mieszkań oraz wzrost liczby transakcji. Także  kilkuletnią  perspektywę działania biura oceniam pozytywnie.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów.
Dział rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości