fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie nowego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości w Siedlcach.

Wyślij znajomemu 

W dniu 31 lipca 2017 roku odbyło się oficjalne otwarcie drugiego oddziału Północ Nieruchomości w Siedlcach.

W otwarciu udział wzięli Jarosław Neścior – właściciel placówki, pracownicy oddziału oraz z ramienia Centrali Olga Cieślakowska Manager ds. rozwoju sieci i marketingu.

Jest to kolejny oddział, który pracując w ramach innej sieci biur nieruchomości przystąpił do naszej koncepcji. Decyzja właściciela wynikała z niskich kosztów franczyzy, dużej niezależności franczyzobiorcy, pomocy na każdym etapie działalności, rozpoznawalności marki oraz naszego sprawdzonego know-how.

Poprosiliśmy Dyrektora nowego Oddziału w Siedlcach o odpowiedź na kilka pytań.

Dlaczego otworzyłeś biuro pod marką Północ Nieruchomości?

Postanowiłem otworzyć biuro pod marką Północ Nieruchomości ponieważ stawiam na sprawdzony model biznesowy. Jest to znana marka na rynku nieruchomościowym pracuje na wysokich standardach, które pomagają mi realizować moje cele biznesowe.

Jakie masz plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Mam plan umocnienia ugruntowanej pozycji na rynku marki Północ Nieruchomości (jako oddział na rynku lokalnym) i być dla klientów stawiającą na jakość alternatywą wśród liderów rynkowych.

Dlaczego taką lokalizację wybrałeś dla siedziby biura?

Lokalizacja – jej wybór to kombinacja potencjalnych klientów z ulicy (duże natężenie ruchu ulicznego) jak również właściwości lokalu tzn. odpowiedni standard, prestiżowy budynek w centrum miasta na jednej z głównych ulic.

Czym chcesz się wyróżnić/czym się wyróżniasz na rynku lokalnym?

Jakością obsługi klienta. Dodatkowo z wysoką jakością obsługi klientów musi iść nieszablonowość jak  i niestandardowa prezentacja ofert np. prezentacje 360 czy filmowanie dronem.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w twoim mieście?

Moim zdaniem branża będzie rosła i coraz częściej potencjalni klienci będą korzystali z profesjonalnych i skutecznych agentów i agencji jak to ma miejsce na rozwiniętych rynkach Europy Zachodniej. Największe szanse będą miały biura/agenci działające profesjonalnie oraz w dużych organizacjach pod znanym logo i na najwyższych standardach.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów.
Dział rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości