Profesjonaliści w nieruchomościach

Szkolenie „W roli głównej: AGENT. Skuteczność w relacji z klientem sprzedającym” cz.II

Wyślij znajomemu 

Charyzmatyczny trener, 50 fantastycznych uczestników, 8 godzin intensywnej pracy – tak właśnie wyglądało szkolenie zorganizowane dla Franczyzobiorców i Doradców PÓŁNOC Nieruchomości, które odbyło się 8 września w Krakowie.

Warsztaty z cyklu „POSTAW NA ROZWÓJ” pt: „W roli głównej: Agent. Skuteczność w relacji z klientem sprzedającym” kolejny już raz prowadził Dawid Marecki –  trener, mówca, manager oraz przede wszystkim, doświadczony praktyk sprzedaży.

Tym razem na szkoleniu doskonaliliśmy umiejętności  skutecznego pozyskiwania ofert nieruchomości. Była mowa o tym, co, jak i kiedy robić, aby spotkanie podażowe zakończyło się sukcesem. Wspólnie z Dawidem uczyliśmy się, jak podpisywać umowy na wyłączność oraz poznawaliśmy techniki skutecznych negocjacji.  Jak zawsze było dużo teorii, ale jeszcze więcej przykładów z życia wziętych oraz ćwiczeń.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, udział i fantastyczną atmosferę podczas szkolenia.

Poniżej przedstawiamy opinie uczestników szkolenia:

Andrzej Jakliński – Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu

Po sukcesie poprzedniego szkolenia, postanowiliśmy kontynuować współpracę z Dawidem Mareckim. Jestem ogromnie zadowolony, ponieważ Dawid i tym razem nie zawiódł naszych oczekiwań. Szkolenie zostało przeprowadzone w niezwykle zajmujący i profesjonalny sposób. Dawid  jako praktyk sprzedaży oraz manager z wieloletnim stażem, był niezwykle elastyczny oraz otwarty na sugestie i potrzeby słuchaczy. Niedawno wspólnie z Dawidem wystartowaliśmy też z nowym projektem treningów narzędziowych w oddziałach. Praktyczne szkolenia z umawiania spotkań odbyły się z powodzeniem już w dwóch oddziałach, a trzy kolejne są zaplanowane na wrzesień i październik. Nasi Franczyzobiorcy i ich pracownicy mają dzięki temu możliwość „przetrenowania” w terenie tego, co poznali w teorii na warsztatach stacjonarnych. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie  owocowała kolejnymi wspólnymi projektami.

 Wiesława Capik – Dyrektor PÓŁNOC Nieruchomości Bochnia

Super szkolenie, prowadzone z ekspresją . Fajnie się słucha , dużo pozytywnej energii. Świetny przekaz.

Aldona Cwynar – Doradca ds. nieruchomości

Jestem bardzo zadowolona zarówno z organizacji jak i przebiegu szkolenia. Duża ilość wiedzy w pigułce. Trener swoją wiedzą i doświadczeniem dzielił się w jasny, czytelny i ciekawy sposób. Wyczerpująco udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników. Opowiadał zarówno o swoich sukcesach jak i porażkach. Z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenie. 

Rafał Wojdyła – Manager ds. rozwoju sieci i marketingu

W poprzednim tygodniu w naszej firmie odbyło się szkolenie dla agentów biur nieruchomości. Dawid Marecki profesjonalnie zajął się podniesieniem poziomu wiedzy na temat właściwej obsługi klientów. Mogliśmy poznać wszystkie aspekty związane z dobrym pozyskiwaniem ofert, uczyliśmy się dobrych praktyk w czasie prezentacji nieruchomości oraz skutecznych negocjacji z klientem. W mojej opinii warto było skorzystać ze szkolenia  pana Dawida  ponieważ znacząco podniosło moje kwalifikacje.

 

Filip Hoszowski – Dyrektor PÓŁNOC Nieruchomości Kłodzko

Po raz drugi jestem pozytywnie naładowany wiedzą i chęciami zmiany tej branży na jeszcze lepsze. Dawid Marecki podał ogromną dawkę motywacji Agentom i Franczyzobiorcom PÓŁNOC Nieruchomości.  Swoim doświadczeniem i wiedzą rzuca nowe światło na profesjonalny i skuteczny sposób obsługi Klienta. Szkolenie jest dużą pomocą dla osób początkujących w tej branży jak i tych doświadczonych. Uważam, że szkolenia tego typu są bezcenne i skutecznie podnoszą poziom pracy, co wiążę się z jeszcze większym zadowoleniem klienta. Była to dobra inwestycja!