fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie nowego oddziału Północ Nieruchomości w Tychach

Wyślij znajomemu 

Witamy w naszym gronie PÓŁNOC Nieruchomości Tychy

27 września otworzyliśmy drugi w tym roku oddział w województwie śląskim. Nowe biuro mieści się w Tychach przy ulicy Jana Barona 30 lok. 402.

W ceremonii otwarcia brali udział właściciele oddziału – Katarzyna i Paweł Suwalscy oraz z ramienia Centrali: Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu – Andrzej Jakliński wraz z  Managerem  ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafałem Wojdyłą.

Witamy w naszym gronie kolejnego franczyzobiorcę i życzymy wielu sukcesów.

O nowym biurze i jego właścicielach wypowiedział się Andrzej Jakliński  – Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu:

Cieszę się, że Katarzyna i Paweł Suwalscy zdecydowali się otworzyć biuro PÓŁNOC Nieruchomości w Tychach. Rynek mieszkaniowy na Śląsku jest  siódmym co do wielkości rynkiem w kraju. Sprzedają się nie tylko mieszkania na rynku wtórnym, region coraz bardziej przyciąga również deweloperów. Biorąc pod uwagę powyższe oraz dodając do tego doświadczenie, profesjonalizm i pozytywne nastawienie  właścicieli, jestem pewien, że Katarzyna i Paweł w szybkim czasie osiągną sukces. Życzę im, aby w przeciągu 3-4 miesięcy zaczęli generować regularne transakcje, a w dłuższej perspektywie stali się wiodącym biurem w regionie.

Tradycyjnie po otwarciu biura, jego właścicielka – Katarzyna Suwalska odpowiedziała na kilka pytań:

Dlaczego otworzyłaś biuro pod marką Północ Nieruchomości?

W biznesie warto mieć zaufanego partnera, a PÓŁNOC Nieruchomości z pewnością jest taką firmą. Ponad 50 biur w całej Polsce pokazuje skalę działalności firmy, obecność na rynku od blisko 20 lat to potwierdzenie ogromnej wiedzy oraz profesjonalizmu, który wyróżnia każdy z oddziałów marki PÓŁNOC. Dzięki współpracy z dużą siecią, otrzymujemy kompleksowe wsparcie oraz narzędzia do pracy z klientem, ale przede wszystkim dostęp do know-how wypracowanego przez wiele lat doświadczenia i obecności na rynku.

Jakie masz plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

W pierwszym okresie działalności biura będziemy obsługiwać klientów sprzedających i szukających mieszkań i domów na rynku wtórnym i pierwotnym. Docelowo Drugą specjalnością biura będzie kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych, to znaczy oprócz ofert zakupu działek budowlanych, klient otrzyma koncepcję całego procesu budowy domu, wraz z ostateczną ceną oraz indywidualnie dopasowanym projektem. Dodatkowo dla osób, które będą potrzebowały na ten cel finansowania bankowego – porównanie ofert wszystkich banków pod kątem najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Dlaczego taką lokalizację wybrałeś dla siedziby biura?

Osiedle Balbina to jedno z najbardziej znanych miejsc w Tychach, bardzo dobrze skomunikowane, z dużą ilością miejsc parkingowych pod biurowcem. Niekwestionowanym atutem jest również to, że w biurowcu znajduje się wiele firm, które w naturalny sposób łączą się z transakcjami dotyczącymi rynku nieruchomości, takich jak: kancelaria notarialna, architekt, deweloper, architekt wnętrz, wydział budownictwa, radca prawny czy też doradca podatkowy.

Czym chcesz się wyróżnić/czym się wyróżniasz na rynku lokalnym?

Profesjonalizm, zaangażowanie oraz kompleksowa obsługa. Klient w naszym biurze będzie mógł nie tylko porównać cały rynek ofert nieruchomości, ale również sprawdzić zdolność kredytową, uzyskać poradę prawną i podatkową w zakresie związanym z rynkiem nieruchomości, a także – w przypadku klientów marzących o własnym domu – uzyskać kompleksowy plan inwestycji począwszy od wyboru działki budowlanej, dopasowania projektu oraz wyliczenia całkowitego kosztu budowy domu wraz z konkretna datą odbioru kluczy do własnego, nowego domu.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w twoim mieście?

Tychy są jednym z najlepiej skomunikowanych miast w regionie, przez miasto przechodzi szlak komunikacyjny łączący Aglomerację Śląską z Podbeskidziem. Lokalizacja powoduje, że wiele osób wybiera to miasto jako alternatywę dla droższych miejscowości, takich jak np. Katowice, co powoduje duże zainteresowanie osób szukających nowych inwestycji. Kolejnym ważnym aspektem jest działająca strefa ekonomiczna, a dzięki bardzo dużej liczbie firm działających na terenie miasta Tychy rozwija się też rynek dla wynajmu mieszkań dla kadry zarządzającej, a także pracowników.

 

Właścicielom PÓŁNOC Nieruchomości Tychy życzymy wielu udanych transakcji oraz rzeszy zadowolonych klientów.
Dział rozwoju sieci i marketingu PÓŁNOC Nieruchomości