Profesjonaliści w nieruchomościach

Zebranie Dyrektorów PÓŁNOC Nieruchomości

Wyślij znajomemu 

10 października w Krakowie odbyło się kolejne zebranie Dyrektorów PÓŁNOC Nieruchomości. Na spotkaniu poruszyliśmy wiele bieżących zagadnień funkcjonowania sieci PÓŁNOC Nieruchomości oraz odbyło się kilka prelekcji na tematy dotyczące rynku nieruchomości oraz pracy pośrednika.

Po oficjalnym powitaniu i przedstawieniu nowych oddziałów, głos zabrał Michał  Rozwałka – Business Developer Manager ze współpracującej z nami firmy Asari. Michał mówił o nowym telefonicznym monitorze komunikacji z klientem – Asari Trackerze oraz odpowiadał na pytania dotyczące działania systemu.

Następnie Dariusz Siewierski – Dyrektor Oddziału Zakopane opowiedział o marketingu w sieci. Darek mówił o tym, jak profesjonalnie prowadzić firmowego Facebooka, dlaczego warto wypowiadać się w mediach na tematy związane z nieruchomościami oraz jak kreować swój wizerunek w Internecie.

Kolejny wykład dotyczył wykorzystania drona w pracy pośrednika nieruchomości. Krzysztof Grzebień z oddziału w Tarnowie jako pierwszy w naszej sieci zdobył świadectwo kwalifikacji operatora drona (UAVO). Krzysztof opowiedział nam o procedurze uzyskania uprawnień, wymaganiach, które należy spełnić, by uzyskać UAVO oraz o kosztach zakupu drona i niezbędnego oprogramowania.

Kolejnym punktem programu była wypowiedź Andrzeja Jaklińskiego – Dyrektora ds. rozwoju sieci i marketingu na temat marketingu ofert na portalach ogłoszeniowych na podstawie najnowszych danych OTODOM. Dowiedzieliśmy się, kiedy i jak dodawać oferty na portale, aby ogłoszenia docierały do jak największej liczby odbiorców.

Na zakończenie zebrania Andrzej Jakliński zaprezentował nowe projekty graficzne materiałów reklamowych PÓŁNOC Nieruchomości.

Kolejne zebranie, na które już teraz serdecznie zapraszamy, odbędzie się w styczniu podczas dorocznego Kongresu PÓŁNOC Nieruchomości.