Profesjonaliści w nieruchomościach

X Kongres PÓŁNOC Nieruchomości

Wyślij znajomemu 

26 stycznia 2018 roku w Hotelu Europejskim w Krakowie odbył się X Jubileuszowy Kongres PÓŁNOC Nieruchomości. Na uroczystej kolacji spotkali się Franczyzobiorcy i Doradcy z kilkudziesięciu oddziałów PÓŁNOC Nieruchomości w całej Polsce.

W części oficjalnej podsumowaliśmy miniony rok. Następnie Prezes Zarządu – Piotr Sumara wręczył specjalne wyróżnienia Oddziałom, które są z nami najdłużej. Pamiątkowe dyplomy dostali: Wiesława Capik z okazji 12-lecia istnienia oddziału PÓŁNOC Nieruchomości Bochnia, oraz Dorota i Ryszard Grzebień (PÓŁNOC Nieruchomości Tarnów) i Cezary Czech (PÓŁNOC Nieruchomości Białystok) z okazji 10-lecia oddziałów.

Wreszcie też dowiedzieliśmy się, które oddziały i którzy doradcy osiągnęli najlepsze wyniki w 2017 roku. W kategorii Franczyzobiorca roku 2017 wyróżnienia zdobyli: 3 miejsce – PÓŁNOC Nieruchomości Bolesławiec, 2 miejsce – PÓŁNOC Nieruchomości Gdańsk II, 1 miejsce – PÓŁNOC Nieruchomości Warszawa. Najlepszymi doradcami w minionym roku zostali: 3 miejsce – Dariusz Siewierski (PÓŁNOC Nieruchomości Zakopane), 2 miejsce – Piotr Mularski (PÓŁNOC Nieruchomości Bolesławiec), oraz 1 miejsce – Agnieszka Renner (PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice). Wszystkim laureatom składamy serdeczne gratulacje.

Po części oficjalnej, zjedliśmy pyszną kolację, a następnie rozpoczęła się zabawa, która dla większości z nas trwała do białego rana 😉

Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim za przybycie i już teraz zaprosić Państwa na przyszłoroczny XI Kongres PÓŁNOC Nieruchomości, który będzie również okazją do świętowania z okazji 20-lecia istnienia naszej Firmy.