fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Nowi doradcy i franczyzobiorcy na kolejnym szkoleniu „Na Start”

Wyślij znajomemu 

Dziś w Centrali PÓŁNOC Nieruchomości w Krakowie zakończyło się drugie w tym roku szkolenie dla nowych doradców i franczyzobiorców z cyklu „Na start”. W warsztatach prowadzonych przez Dyrektora ds. rozwoju sieci i marketingu – Andrzeja Jaklińskiego oraz Kierownik Działu Sprzedaży – Anetę Jurusik wzięli udział: Dyrektor nowego oddziału w Łodzi oraz doradcy z Krakowa, Łodzi, Lublina, Głogowa i Bolesławca.

Uczestnicy warsztatów otrzymali między innymi niezbędną wiedzę na temat  przepisów prawnych dotyczących zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami, tworzenia i rozwoju relacji z klientami, skutecznej komunikacji oraz marketingu ofert.

W swojej części szkolenia Aneta Jurusik skupiła się na aspektach prawnych i podatkowych dotyczących rynku nieruchomości, uczyła, jak skutecznie przeprowadzić spotkanie podażowe i popytowe oraz w jaki sposób radzić sobie z obawami i obiekcjami klientów.

Andrzej Jakliński natomiast uczył skutecznego i profesjonalnego marketingu nieruchomości, podpowiadał, jak dobrze robić zdjęcia oraz w jaki sposób skutecznie promować nasze oferty w Internecie.

Wszystkim uczestnikom szkolenia życzymy życzliwych i zadowolonych klientów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu udanych transakcji