fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Szkolenie „W roli głównej: AGENT. Skuteczny w relacji z klientem kupującym” cz. I

Wyślij znajomemu 

W piątek 23 marca nasi Franczyzobiorcy i Doradcy ds. nieruchomości wzięli udział w kolejnym szkoleniu z cyklu POSTAW NA ROZWÓJ pt: „W roli głównej: Agent”. Tym razem na warsztatach były poruszane kwestie związane ze skuteczną obsługą klienta poszukującego.

Prowadzący – Dawid Marecki – uczył, jak ustalać zasady pracy z klientem popytowym, jak i kiedy negocjować wysokość wynagrodzenia, w jaki sposób odróżnić i zrozumieć jakiej nieruchomości tak naprawdę potrzebują nasi Klienci oraz co zrobić, aby Klienci chcieli oglądać nieruchomości tylko z nami.

Andrzej Jakliński – Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu

„Bardzo się cieszymy, że szkolenie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem ze strony naszych Franczyzobiorców i ich pracowników. Po cyklu szkoleń dotyczących obsługi klienta sprzedającego, skupiliśmy się teraz na lepszej współpracy z klientami kupującymi nieruchomości. Na pewno dalsze szkolenia będą dotyczyły tej właśnie sfery pracy agenta, by następnie przejść do zagadnień związanych z negocjacjami. To w końcu „zamknięcie” transakcji jest zwieńczeniem całej pracy agenta.

Warsztaty zostały przeprowadzone niezwykle profesjonalnie, dlatego też, będziemy  kontynuować współpracę. Chcemy wspólnie z Dawidem zorganizować kolejne szkolenia, na których nasi Franczyzobiorcy i Doradcy będą rozwijać swoje kompetencje w zakresie, prezentacji, domykania transakcji oraz negocjacji handlowych.”