fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Nowe biuro Północ Nieruchomości we Wrocławiu

Wyślij znajomemu 

4 kwietnia we Wrocławiu został oficjalnie otwarty kolejny oddział PÓŁNOC Nieruchomości. To już 3 nasze biuro w stolicy Dolnego Śląska, ósme w województwie dolnośląskim i drugie prowadzone przez Agnieszkę Renner. W uroczystym otwarciu wzięli udział Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu – Andrzej Jakliński, Manager ds. rozwoju sieci i zarazem opiekun regionu – Rafał Wojdyła, Franczyzobiorcy z Oddziału Wrocław I i Wrocław III oraz zaproszeni goście. Wszystkich zainteresowanych współpracą, zapraszamy do lokalu C109 przy ulicy Legnickiej 62. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

  Agnieszka, od kilku lat prowadzisz biuro w Pabianicach, które co roku osiąga jedne z lepszych wyników w całej sieci PÓŁNOC Nieruchomości, skąd więc pomysł na otwarcie kolejnego oddziału?  Na brak pracy chyba nie możesz narzekać?

Oddział w Pabianicach, który prowadzę od 6  lat jest bardzo stabilny, cieszy się dobrą opinią  i dużą ilością klientów.  Zgrany zespół  agentów, przygotowanych do standardów , profesjonalnej obsługi klientów jak i bezpiecznych transakcji. W związku z tym przyszedł czas na nowe wyzwania. Stąd też pomysł na kolejny oddział.

Dlaczego zdecydowałaś się otworzyć swój drugi oddział we Wrocławiu? Czy uważasz, ze wrocławski rynek nieruchomości jest perspektywiczny?

Nie ukrywam też, że o wyborze lokalizacji dla drugiego oddziału decydowały względy osobiste. Od jakiegoś czasu  planowałam przeprowadzkę do Wrocławia. Decyzja o otwarciu biura we Wrocławiu wynikała więc niejako z wcześniejszych planów zmiany miejsca zamieszkania.

Wrocław to trzeci – po Warszawie i Krakowie rynek mieszkaniowy – jeśli chodzi o wielkość i wysokość cen. Miasto jest dużym ośrodkiem akademickim, przyciąga wielu młodych ludzi, którzy po ukończeniu studiów zostają w tym regionie. Szczególnie dotyczy to takich branż jak IT, centra usług wspólnych czy finansów. Bardzo dobra sytuacja na rynku pracy sprzyja rozwojowi wrocławskiego rynku nieruchomości, który od kilu lat przeżywa prawdziwy rozkwit. Biorąc to wszystko pod uwagę, wiedziałam, ze otwarcie biura PÓŁNOC Nieruchomości w tym rejonie, to dobry pomysł , choć i bardzo duża konkurencja.

Czym chciałabyś się wyróżniać na lokalnym rynku?

Przez wiele lat pracy w sieci zdążyłam wdrożyć w oddziale w Pabianicach bardzo dobre standardy obsługi klienta oraz wysoką jakość usług PÓŁNOC Nieruchomości. Tym też chciałabym się wyróżniać na rynku wrocławskim. Klienci w Pabianicach zdążyli już poznać moje biuro jako profesjonalne, skuteczne, sprawne i przede wszystkim gwarantujące bezpieczne transakcje. Myślę, że tym samym przekonam do siebie mieszkańców Wrocławia.

Skąd pomysł na taką a nie inną lokalizację oddziału?

Przy wyborze lokalizacji kierowałam się odległością od istniejących biur Północy , dogodnym dojazdem dla klientów, znaną lokalizacją ( przy galerii Magnolia i markecie Kaufland),  bliskością do centrum miasta oraz dużym bezpłatnym  parkingiem pod lokalem. W moim odczuciu jest to idealna lokalizacja na biuro nieruchomości i przede wszystkim wygodna dla klientów.

Andrzej Jakliński – Dyrektor ds. rozwoju sieci PÓŁNOC Nieruchomości

Agnieszka Renner to osoba dynamiczna, przebojowa, a przede wszystkim – posiadająca ogromne doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości. Od wielu lat prowadzi oddział w Pabianicach, który co roku zajmuje szczytowe miejsca w rankingu najlepszych oddziałów PÓŁNOC Nieruchomości, a sama Agnieszka od 6 lat  co roku staje na podium wśród najlepszych agentów. W zeszłym roku zajęła pierwsze miejsce w kategorii: Agent Roku 2017. Z tego powodu jestem pewien, że biuro we Wrocławiu również bardzo szybko dołączy do ścisłej czołówki oddziałów w naszej sieci. Życzę Agnieszce tego, aby szybko wdrożyła się do pracy na nowym dla niej rynku oraz zbudowała profesjonalny i zgrany zespół agentów, tak jak wcześniej zrobiła to w Pabianicach.