fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

CZWARTE BIURO W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM OTWARTE – WITAMY W NASZYM GRONIE PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI GLIWICE!

Wyślij znajomemu 

25 maja Andrzej Jakliński – Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu wraz z Managerem ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafałem Wojdyłą wzięli udział w oficjalnym otwarciu czwartego w województwie śląskim biura naszej sieci.  Nowy oddział powstał w Gliwicach przy ulicy Wincentego Styczyńskiego 26.

W uroczystości, oprócz gości z ramienia Centrali, udział wzięli właściciel oddziału – Dariusz Kwiecień  oraz zaproszeni goście.

 Andrzej Jakliński – Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu

To już czwarte nasze biuro w województwie śląskim, drugie otwarte w tym roku, a niebawem otwieramy kolejne. Po niedawnych otwarciach w Częstochowie, Tychach, Katowicach przyszła kolej na Gliwice. Duża ilość biur w województwie w sposób znaczący umacnia naszą markę w regionie oraz pozwala na jeszcze lepszą obsługę klientów dzięki współpracy między oddziałami.

Tak szybka ekspansja w śląskim możliwa jest między innymi dzięki tak przedsiębiorczym osobom jak Dariusz Kwiecień. Darek po rozmowach z nami i odwiedzinach  w naszych placówkach franczyzowych podjął decyzję o otwarciu biura nieruchomości z Północ Nieruchomości. Bardzo aktywnie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje co daje gwarancję najwyższego poziomu usług pośrednictwa w naszym nowym oddziale w Gliwicach.

Obserwując zaangażowanie i determinację Darka jestem przekonany, że już w niedługim czasie zbuduje w Gliwicach jedno z najlepszych biur nieruchomości w mieście i osiągnie sukces finansowy, który pozwoli mu otwierać kolejne placówki Północ Nieruchomości.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z właścicielem PÓŁNOC Nieruchomości Gliwice Dariuszem Kwietniem

Dariusz, dlaczego zdecydowałeś się otworzyć biuro pod marką Północ Nieruchomości?

Rzeczywiście nie od razu wybrałem partnera do współpracy. Zastanawiałem się nad różnymi rozwiązaniami, ale ostatecznie zdecydowałem się na Północ Nieruchomości, ponieważ chcę współpracować z profesjonalistami. Jest to jedna z niewielu sieci w branży z tak dużym doświadczeniem i znakomitymi opiniami na rynku. Poza tym to polska firma.

Jakie masz plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Trudno teraz mówić o dalekiej przyszłości. Na dzień dzisiejszy chciałbym, aby marka Północ Nieruchomości była dobrze odbierana w Gliwicach i powiecie gliwickim, a z każdym miesiącem rosła w siłę. Zamierzam się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, aby współpraca z moim biurem była satysfakcjonująca.

Dlaczego taką lokalizację wybrałeś dla siedziby biura?

Uważam, że odpowiednia lokalizacja ma istotny wpływ na kontakt z klientem. Wybrałem miejsce do którego łatwo dotrzeć samochodem i komunikacją miejską, z dostępnym bezpłatnym parkingiem, w pobliżu centrum miasta.

Czym chcesz się wyróżniać na rynku lokalnym?

Oczywiście zaangażowaniem, uczciwością i indywidualnym podejściem do osoby zainteresowanej współpracą.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w Twoim mieście?

Gliwice i powiat gliwicki są mocno rozwijającym się regionem z dużym potencjałem. Pomimo bardzo dużej konkurencji na tym rynku, każdy ma tu miejsce dla siebie. Miałem okazję już doświadczyć, że uda się współpracować z kilkoma lokalnymi biurami pośrednictwa nieruchomości. Zatem perspektywy są bardzo obiecujące.

Witamy w naszych szeregach i czekamy na pierwsze sukcesy!