fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie nowego oddziału Północ Nieruchomości w Ełku

Wyślij znajomemu 

6 sierpnia 2018 roku odbyło się w Ełku oficjalne otwarcie nowego oddziału Północ Nieruchomości. Biuro posiada bardzo dogodną lokalizację w centrum miasta przy ul. Adama Mickiewicza 15.

Na zaproszenie właściciela Łukasza Dąbkowskiego w uroczystości udział wzięła najbliższa rodzina, przyjaciele oraz z ramienia Centrali Północ Nieruchomości Andrzej Jakliński Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z właścicielem PÓŁNOC Nieruchomości Ełk Łukaszem Dąbkowskim.

Dlaczego otworzyłeś biuro pod marką Północ Nieruchomości?

Północ Nieruchomości to silna polska marka obejmująca swoim działaniem cały kraj. 20 lat doświadczenia na rynku, blisko 50 oddziałów w całej Polsce oraz 70 000 osób, które skorzystało już z usług sieci upewniło nasz wybór.

Jakie masz plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Oddział Północy w Ełku zajmować się będzie profesjonalnym podejściem przy realizacji marzeń naszych klientów. Wesprzemy ich na każdym etapie tego procesu. Zależy nam na podnoszeniu naszych kwalifikacji oraz rozwoju celem wyróżnienia się jakością usług na tle innych biur nieruchomości. W niedalekiej przyszłości będziemy chcieli poszerzyć wachlarz usług o szeroko rozumianą branżę finansową (kredyty hipoteczne, konsumpcyjne oraz leasing) i ubezpieczeniową (komunikacyjne, na życie, OC). Wynegocjowane warunki współpracy będą czynić nas bardzo konkurencyjną instytucją na tle rynku lokalnego.

Dlaczego taką lokalizację wybrałeś dla siedziby biura?

Ełk jest moim rodzinnym miastem. Znając potrzeby mieszkańców oraz specyfikę rynku lokalnego szukałem idealnego rozwiązania aby w łatwy sposób umożliwić kontakt z potencjalnymi klientami. Biuro położone jest na parterze wieżowca przy ulicy Mickiewicza 15. Ścisłe centrum miasta, bliskość urzędów, banków, szkół oraz aptek, sklepów i parkingów powoduje, że jest to idealne miejsce na biuro nieruchomości i przede wszystkim wygodne dla klientów.

Czym chcesz się wyróżnić na rynku lokalnym?

Zależy nam na profesjonalnym oraz indywidualnym podejściu do klienta poprzez fachową pomoc w zróżnicowanych potrzebach. Pozytywna energia i chęć do działania motywuje nas do skutecznej realizacji naszych usług. Między innymi dlatego w pierwszych dniach naszej pracy możemy pochwalić się pierwszymi sukcesami przy jednoczesnym zadowoleniu obydwu stron transakcji.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w twoim mieście?

Ełk jest miastem rozwijającym się i otwartym na innowacyjność. Prowadzonych jest wiele inwestycji budownictwa wielorodzinnego co przykuwa uwagę mieszkańców z okolic i z poza regionu. Wielu klientów poszukuje nowych lokalizacji celem zmiany własnych potrzeb. Specjalizujemy się w kupnie, sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości na rynku wtórnym. Chętnie pomożemy w realizacji indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Witamy w naszych szeregach i czekamy na pierwsze sukcesy!