fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Otwarcie nowego oddziału Północ Nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju

Wyślij znajomemu 

10 sierpnia Andrzej Jakliński – Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu wraz z Managerem ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafałem Wojdyłą wzięli udział w oficjalnym otwarciu biura naszej sieci w Jastrzębiu-Zdroju.  Nowy oddział znajduje się przy ulicy 1 Maja 14.

W uroczystości, oprócz gości z ramienia Centrali, udział wzięły właścicielki oddziału – Katarzyna Rędzia i Barbara Olejnik, agenci biura oraz  zaproszeni goście.

 Andrzej Jakliński – Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu

To nasze piąte biuro w województwie śląskim. Po niedawnych otwarciach w Częstochowie, Tychach, Katowicach oraz Gliwicach teraz przyszła kolej na Jastrzębie-Zdrój.

Duża ilość biur w województwie oraz coraz bardziej doświadczone zespoły pośredników zapewniają obsługę klientów na najwyższym poziomie oraz szeroką ofertę nieruchomości z całego regionu, jakiej oczekują nasi klienci. Niebagatelne znaczenie ma również możliwość uproszczonej współpracy miedzy biurami w naszej sieci, dająca możliwość zwiększenia przychodów franczyzobiorców.

Obserwując energię, determinację, zaangażowanie oraz posiadane doświadczenie w sprzedaży nieruchomości i pośrednictwie kredytowo-ubezpieczeniowym Katarzyny oraz Barbary jestem przekonany, że już w niedługim czasie zbudują one najlepsze biuro nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju, zrealizują swoje cele biznesowe i osiągną sukces finansowy.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z właścicielkami PÓŁNOC Nieruchomości Jastrzębie-Zdrój Katarzyną Rędzią oraz Barbarą Olejnik.

Dlaczego otworzyłyście biuro pod marką Północ Nieruchomości?

Otwarcie biura Północ Nieruchomości w Jastrzębiu-Zdrój było świadomą decyzją posiadania własnego biura.  Nasza wieloletnia praca zaowocowała wieloma poleceniami, co świadczy o naszym zaangażowaniu a także relacjami z klientem na najwyższym profesjonalnym poziomie. A dlaczego Północ Nieruchomości?  Bogate doświadczenie, doskonała pozycja na rynku biur nieruchomości, mnogość ofert, co daje potencjalnemu klientowi możliwość wyboru oraz obsługę w najwyższym standardzie.

Jakie macie plany i założenia? Czym biuro będzie się zajmowało?

Planem i założeniem jest rozwój biura, rekrutacja osób współpracujących, by każdy z nas począwszy od pozyskania oferty do sprzedaży czuł wsparcie, motywację, oraz niezależność finansową.

Dlaczego taką lokalizację wybrałyście na siedzibę biura?

Biura nieruchomości istnieją w małych i dużych miastach. Coraz większa ilość osób szuka komfortu za rozsądną często niższą cenę w mniejszych miastach. Ludzie z metropolii zakładają rodziny, poszukują swojego nowego mieszkania lub domu uciekając od zgiełku i pośpiechu dużego miasta. Wygodny i szybki dojazd, tańsze nieruchomości oraz niższy czynsz za m2 w Jastrzębiu-Zdroju i jego okolicach, to warunki, które zachęcą klientów.

Czym chcecie się wyróżnić/czym się wyróżniacie na rynku lokalnym?

Budujemy pozytywne doświadczenia – sprawiamy, że kontakt z klientem i wszelkie dalsze etapy przebiegają sprawnie i bezproblemowo. Klient zapamięta nas, jako osoby, z którymi współpraca od A do Z to czysta przyjemność. Profesjonalizm i indywidualne podejście pozwoli nam zbudować zaufanie w Naszej relacji, co jest niezwykle ważne dla powodzenia transakcji i jej szybkiej finalizacji.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w waszym mieście?

Rynek jest stabilny, popyt utrzymuje się na wysokim poziomie, a mieszkania, domy i grunty dobrze się sprzedają. Potrzeby mieszkaniowe w Polsce są nadal ogromne.  Wpływ na rynek może mieć trudniejszy dostęp do kredytów hipotecznych oraz perspektywa zwiększenia wkładu własnego do 20 proc. W naszym mieście nie ma tego problemu , gdyż Jastrzębie-Zdrój to miasto górnicze, a kopalnie zapewniają stabilną i dobrze płatną pracę. W Jastrzębiu-Zdroju ceny  nieruchomości są bardzo konkurencyjne , a dzięki nim istnieje duża perspektywa rozwoju.

 Witamy w naszych szeregach i czekamy na pierwsze sukcesy!