fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Szkolenie „W roli głównej: AGENT. Skuteczny w relacji z klientem kupującym” cz. II

Wyślij znajomemu 

W piątek 21 września nasi Franczyzobiorcy i Doradcy ds. nieruchomości wzięli udział w kolejnym szkoleniu z cyklu POSTAW NA ROZWÓJ pt: „W roli głównej: Agent”. Tym razem na warsztatach były poruszane kwestie związane ze skuteczną obsługą klienta poszukującego oraz finalizacji transakcji.

Prowadzący – Dawid Marecki – uczył, jak ustalać zasady pracy z klientami podażowymi i popytowymi, jak i kiedy negocjować wysokość ceny końcowej, w jaki sposób odróżnić i zrozumieć jakiej nieruchomości tak naprawdę szukają nasi Klienci oraz co zrobić, aby strony doszły do porozumienia.

Andrzej Jakliński – Prezes Zarządu

„Było to ostatnie szkolenie z cyklu „W roli głównej Agent”. Cały cykl obejmujący 6 szkoleń cieszył się ogromnym zainteresowaniem naszych Franczyzobiorców i ich pracowników. Szkolenia prowadzone przez Dawida został bardzo wysoko oceniane przez uczestników, przeprowadzone profesjonalnie i rzeczowo. Nadal będziemy współpracować z Dawidem i organizować treningi narzędziowe w oddziałach,  na których nasi Franczyzobiorcy i Doradcy będą rozwijać swoje umiejętności w praktyce z zagadnień przekazanych na szkoleniach”.