fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Franczyza na próbę – spróbuj swoich sił jako pośrednik nieruchomości

Wyślij znajomemu 


Franczyza to dla wielu atrakcyjna forma współpracy, jednak wiąże się z pewnym ryzykiem. Biuro pośrednictwa nieruchomości PÓŁNOC Nieruchomości postanowiło to zmienić. Od teraz możesz zostać Franczyzobiorcą na próbę!

PÓŁNOC Nieruchomości to jedno z największych ogólnopolskich biur nieruchomości, które swą wiodącą pozycję na rynku pośrednictwa nieruchomości utrzymuje już od 20 lat. Dzięki szerokiemu zakresowi usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych oraz wysokiej jakości obsługi i profesjonalizmowi konsekwentnie budują swoją pozycję na rynku.

Biuro PÓŁNOC Nieruchomości już od wielu lat postrzegane jest jako najbardziej dostępny i godny zaufania franczyzodawca na rynku, ponieważ oferuje korzystne warunki uczestnictwa i stałe wsparcie dla swoich partnerów na każdym etapie działalności. Świadczy o tym sieć ponad 50 oddziałów franczyzowych na terenie całego kraju, w których pracuje ponad 250 wykwalifikowanych doradców oraz pośredników. Mimo to firma postanowiła zrobić kolejny krok ku potencjalnym franczyzobiorcom i już niebawem wprowadza nową usługę – Franczyzę na próbę.

Na czym polega usługa franczyzy na próbę?

Nowa usługa oferowana przez PÓŁNOC Nieruchomości jest skierowana do osób, które myślą o przejściu na pełną franczyzę, jednak mają wątpliwości i potrzebują pomocy w podjęciu decyzji. Franczyza na próbę to idealna okazja, żeby wypróbować swoich sił jako agent nieruchomości bez zbędnego ryzyka! To podjęcie współpracy na podstawie umowy na krótki okres z możliwością przejścia na pełną franczyzę i otwarcia własnego biura. Franczyzobiorca na próbę otrzymuje pełne szkolenie oraz wszystkie niezbędne materiały, takie jak wzory umów, ulotki i broszury oraz dostęp do bazy portali ogłoszeniowych. PÓŁNOC Nieruchomości oferuje także wsparcie IT, dostęp do bazy nieruchomości z całego kraju oraz stałe wsparcie i doradztwo dla swoich współpracowników. Franczyzobiorca na próbę sam decyduje, kiedy i ile będzie pracować, nie potrzebuje biura ani pracowników oraz co najważniejsze kapitału na start.

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej!