fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Franczyza – rozwojowa forma współpracy z PÓŁNOC Nieruchomości

Wyślij znajomemu 

PÓŁNOC Nieruchomości, jedno z największych ogólnopolskich biur, wychodzi naprzeciw potrzebom rynku i oferuje współpracę w formie franczyzowej. To doskonała propozycja dla osób z doświadczeniem na rynku nieruchomości, ale również szansa dla wszystkich tych, którzy marzą o własnym biznesie i szukają odpowiedniej drogi.

Ogólnopolska marka i bogate doświadczenie.

PÓŁNOC Nieruchomości jest siecią, która ma na swoim koncie 20 lat praktyki i liczy ponad 50 biur zlokalizowanych w całej Polsce. Pod skrzydłami marki pracuje co najmniej 250 pośredników i profesjonalnych doradców, którzy posiadają know-how i bogate doświadczenie. Firma zajmuje się nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi, a jej priorytetami są przede wszystkim: wysoka jakość świadczonych usług i przejrzystość podejmowanych działań.

Dla PÓŁNOC Nieruchomości doświadczenie i wiedza są kluczowe w prowadzeniu biznesu. Firma na bieżąco analizuje trendy panujące na rynku i korzysta z narzędzi, które umożliwiają podejmowanie szybkich i trafnych działań. Dzięki temu zyskuje przewagę nad konkurencyjnymi podmiotami.

Otwarcie oddziału Północ Nieruchomości Ełk

Szansa na rozwój.

Współpraca z siecią PÓŁNOC Nieruchomości daje możliwość korzystania ze sprawdzonych rozwiązań i mechanizmów. Sprawdzi się jako zupełnie nowy biznes, ale też poszerzenie istniejącej już działalności.

Franczyza jest idealna przede wszystkim dla:

  • pośredników, agentów nieruchomości i innych osób z branży
  • osób, które podjęły decyzję o założeniu pierwszego własnego biznesu
  • biur nieruchomości, które chcą usprawnić system pracy i wprowadzić nowe narzędzia
  • firm, chcących wzbogacić swoją ofertę
Otwarcie oddziału Północ Nieruchomości Bielsko – Biała

Bogate wsparcie techniczne i merytoryczne.

PÓŁNOC Nieruchomości jako franczyzodawca oferuje szereg udogodnień i wielowymiarowe doradztwo. W ramach współpracy zapewnia między innymi:

1. Materiały informacyjne i reklamowe – ulotki, kalendarze i gadżety przygotowane przez profesjonalną firmę marketingową

2. Aplikacje i narzędzia sprzedażowe, które usprawniają codzienną pracę i zwiększają efektywność działań

3. Stałego opiekuna, który jest wsparciem merytorycznym i pomaga osiągać coraz lepsze wyniki

4. Szkolenia i warsztaty ułatwiające zdobycie wiedzy z zakresu sprzedaży nieruchomości

5. Niezmienną opłatę miesięczną

6. Doświadczenie osiągnięte przez 20 lat obecności na rynku

Franczyzobiorca może liczyć na wsparcie na każdym etapie działalności, również podczas wyboru lokalu czy rekrutacji pracowników. “Szkolenie na start” jest solidnym zastrzykiem wiedzy i fachowych porad m.in. z zakresu prowadzenia biura, zarządzania zespołem czy systemów motywacyjnych.

Otwarcie oddziału Północ Nieruchomości Gliwice

Siła stabilnej marki.

PÓŁNOC Nieruchomości jest postrzegana jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzobiorca na rynku nieruchomości, ale najlepszą zachętę do podjęcia współpracy stanowią opinie franczyzobiorców, którzy od lat współpracują z firmą. – PÓŁNOC Nieruchomości to jedna z niewielu sieci z tak dużym doświadczeniem i znakomitymi opiniami na rynku – mówi Dariusz Kwiecień, właściciel oddziału w Gliwicach. Adrianna Biernacka, która zdecydowała się na franczyzę w Częstochowie, podkreśla, że współpraca z tą marką to rozwój biznesu i kompetencji zespołu, a ponadto bodziec, dzięki któremu można osiągać założone cele. Z kolei przykład Agnieszki Ranner doskonale pokazuje, że taka forma działalności tworzy nowe perspektywy. Po sukcesie oddziału w Pabianicach, który bardzo prężnie działa, jego właścicielka postanowiła otworzyć kolejną franczyzę we Wrocławiu.

Otwarcie oddziału Północ Nieruchomości Wrocław II

Jesteś zainteresowany karierą na rynku nieruchomości? Chcesz zacząć działać “na swoim” bez zbędnego ryzyka? Wejdź na stronę internetową i dowiedz się jeszcze więcej!