fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

NOWI DORADCY NA KOLEJNYM SZKOLENIU #NASTART

Wyślij znajomemu 

W dniach 4-5 czerwca 2019 roku odbyło się w Krakowie cykliczne szkolenie „Na start”, na którym nowi franczyzobiorcy oraz pracownicy naszych oddziałów poznawali tajniki pracy doradców ds. nieruchomości. Szkolenie odbyło się w centrali sieci Północ Nieruchomości w Krakowie.

W warsztatach z zakresu pośrednictwa nieruchomości, prowadzonych przez Managera ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafała Wojdyłę oraz Dyrektora oddziału – Anetę Nowak, udział wzięli doradcy z oddziałów Jastrzębie-Zdrój, Łódź, Katowice oraz nowy franczyzobiorca z Zabrza.

Podczas dwudniowego szkolenia uczestnicy poznawali prawne aspekty związane z obrotem i finalizacją transakcji na rynku nieruchomości, uczyli się standardów obsługi klienta, a także poznali podstawy marketingu i fotografii nieruchomości. Dodatkowo Rafał Wojdyła – Menadżer ds. rozwoju sieci i marketingu przeprowadził szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych naszych klientów.

Wszystkim uczestnikom szkolenia życzymy zadowolonych klientów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu udanych transakcji.