fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

SZKOLENIE „MASSIVE COMMISION ALFA AGENT”

Wyślij znajomemu 

W czwartek i piątek  13-14 maja Franczyzobiorcy i Doradcy ds. nieruchomości wzięli udział w kolejnym szkoleniu organizowanym przez Północ Nieruchomości – MASSIVE COMMISION αAGENT. Na warsztatach były poruszane kwestie związane ze skuteczną komunikacją z klientami kupującymi i sprzedającymi.

Prowadzący – Dawid Marecki – przekazał, jak ustalać zasady pracy z klientami podażowymi i popytowymi, jak skutecznie oraz kiedy negocjować wysokość wynagrodzenia.  W kolejnych etapach wskazane zostało jak stać się skutecznym agentem dla swoich klientów.

Szkolenie posiadało również blok praktyczny, na którym doskonalone były wcześniej przedstawione umiejętności, potrzebne w codziennej pracy z klientem.

Rafał Wojdyła – Manager ds. rozwoju sieci i marketingu 

„Bardzo się cieszę, że szkolenie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem ze strony naszych Franczyzobiorców i ich pracowników. Było to niezmiernie ciekawe szkolenie z Dawidem. Prowadzący w bardzo obrazowy sposób pokazał nam jak skutecznie, a zarazem bez szkody w relacjach z klientem negocjować warunki współpracy. Dzięki temu nasza codzienna praca na pewno będzie łatwiejsza.”

Dziękujemy za uczestnictwo i waszą pozytywną energię. Do zobaczenia na kolejnym szkoleniu PÓŁNOC Nieruchomości.