fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

NOWI DORADCY I FRANCZYZOBIORCY NA KOLEJNYM SZKOLENIU „NA START”

Wyślij znajomemu 

Wczoraj w Centrali PÓŁNOC Nieruchomości w Krakowie zakończyło się kolejne szkolenie dla nowych doradców i franczyzobiorców z cyklu #nastart. W warsztatach prowadzonych przez Dyrektora Działu Sprzedaży – Anetę Nowak oraz Managera ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafała Wojdyłę wzięli udział: Dyrektorzy nowego oddziału w Zabrzu, nowi Franczyzobiorcy na Próbę z Tarnowa i Wołomina oraz doradcy z Krakowa i Częstochowy.

 


Uczestnicy warsztatów otrzymali między innymi niezbędną wiedzę na temat  przepisów prawnych dotyczących zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami, tworzenia i rozwoju relacji z klientami, skutecznej komunikacji oraz marketingu ofert.

W swojej części szkolenia Aneta Nowak skupiła się na aspektach prawnych i podatkowych dotyczących rynku nieruchomości, uczyła, jak skutecznie przeprowadzić spotkanie podażowe i popytowe oraz w jaki sposób radzić sobie z obawami i obiekcjami klientów.

Rafał Wojdyła natomiast uczył skutecznego i profesjonalnego marketingu nieruchomości, podpowiadał, jak dobrze robić zdjęcia oraz w jaki sposób skutecznie promować nasze oferty w Internecie.

Wszystkim uczestnikom szkolenia życzymy życzliwych i zadowolonych klientów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu udanych transakcji