fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

OTWARCIE ODDZIAŁU PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI WE WROCŁAWIU

Wyślij znajomemu 

W DNIU 30 SIERPNIA 2019 ROKU ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE RE OTWARCIE ODDZIAŁU WE WROCŁAWIU, KTÓREGO NOWA SIEDZIBA ZNAJDUJĘ SIĘ PRZY ULICY UL. KOŚCIUSZKI 83U.

W uroczystości udział wzięli  gospodarze – Dyrektorzy oddziału Iwona Grześkowiak i Tomasz Szmigiel oraz liczni zaproszeni goście – z ramienia centrali Manager ds. rozwoju sieci i marketingu Rafał Wojdyła.

Co skłoniło Was do zmiany lokalizacji biura i dlaczego taką lokalizację wybraliście na nową siedzibę biura?

Prowadzimy działalność od pięciu i pół roku. Decyzja o zmianie biura wynikła z lokalizacji: poprzednie biuro położone na pierwszym piętrze było trudno dostępne, mało widoczne, bez witryny, a dojście wymagało pokonania szeregu zakrętów na długich korytarzach biurowca. Żadnej z tych wad nie ma obecne biuro, a na dodatek jest umiejscowione vis-a-vis (dosłownie kilka metrów) od ruchliwego przystanku autobusowego. Nowe biuro ma wejście bezpośrednio z ulicy oraz świetnie widoczną witryną – i te argumenty ostatecznie zaważyły. Liczymy na klientów „z ulicy”, zwłaszcza na osoby starsze, a także na łatwiejszy marketing.

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w Waszym mieście?

Perspektywy dla rynku nieruchomości wyglądają na lekko niejednoznaczne. Różne źródła różnie wieszczą: od perspektywy dalszego utrzymania hossy i wysokich cen do nieuchronnie zbliżającego się kryzysu. Nasze własne odczucia są takie, że powoli nadchodzi bessa, co widzimy po tym, że coraz trudniej jest sprzedać nieruchomość, aczkolwiek wciąż jest duży ruch. Ponadto deweloperzy zaczynają sobie „przypominać”, że istnieje ktoś taki jak pośrednik.

Czym oddział PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI wyróżnia się na lokalnym rynku biur nieruchomości?

Jesteśmy zdania – i taką staramy się prowadzić politykę – że wyróżnia nas ponadprzeciętna dbałość o klientów, zwłaszcza w obszarze bezpieczeństwa transakcji. Z naszych obserwacji wynika, że ludzie boją się nieznajomości przepisów i warunków transakcji oraz towarzyszącym transakcjom dużym pieniądzom. Boją się oszustw, wad prawnych i technicznych. Wielokrotnie słyszeliśmy od klientów: „z wami wiem, że jest bezpiecznie bo ktoś (tu jest wymieniany znajomy, członek rodziny itp.) mi o tym powiedział”. I fakt faktem, największą i zarazem najlepszą grupą naszych klientów są właśnie klienci z polecenia.

Dziękujemy Iwonie i Tomkowi za gościnę. Gratulujemy wyboru nowego biura oraz życzymy kolejnych sukcesów i jeszcze większego grona zadowolonych klientów.