fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

NOWI DORADCY NA KOLEJNYM SZKOLENIU „NA START”

Wyślij znajomemu 

Wczoraj w Centrali PÓŁNOC Nieruchomości w Krakowie zakończyło się kolejne szkolenie dla nowych doradców z cyklu #nastart. W warsztatach prowadzonych przez Dyrektora Działu Sprzedaży – Anetę Nowak oraz Managera ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafała Wojdyłę wzięli udział nowi doradcy ds. nieruchomości z Chrzanowa, Częstochowy, Kłodzka i Zabrza.

Uczestnicy warsztatów otrzymali między innymi niezbędną wiedzę na temat:  standardów pracy z klientem poszukującym oraz sprzedającym, przepisów prawnych dotyczących zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami, tworzenia i rozwoju relacji z klientami, skutecznej komunikacji oraz marketingu ofert. Osobnym panelem szkoleniowym było szkolenie z zakresu RODO.

W swojej części szkolenia Aneta Nowak skupiła się na aspektach prawnych i podatkowych dotyczących rynku nieruchomości, uczyła, jak skutecznie przeprowadzić spotkanie podażowe i popytowe oraz w jaki sposób radzić sobie z obawami i obiekcjami klientów.

Rafał Wojdyła przedstawił zagadnienia RODO oraz uczył skutecznego i profesjonalnego marketingu nieruchomości, podpowiadał, jak dobrze robić zdjęcia oraz w jaki sposób skutecznie promować nasze oferty w Internecie.