fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

OTWARCIE ODDZIAŁU PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI W BIELSKU-BIAŁEJ

Wyślij znajomemu 

W DNIU 18 PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE RE OTWARCIE ODDZIAŁU W BIELSKU-BIAŁEJ, KTÓREGO NOWA SIEDZIBA ZNAJDUJĘ SIĘ PRZY ULICY UL. SZAROTKI 10

W uroczystości udział wzięli  gospodarze – Właściciele oddziału
Patrycja Rozmarynowska – Jastrzębska i Rafał Jastrzębski oraz liczni zaproszeni goście – z ramienia centrali: Prezes Andrzej Jakliński oraz Manager ds. rozwoju sieci i marketingu Rafał Wojdyła.

Co skłoniło Was do zmiany lokalizacji biura i dlaczego taką lokalizację wybraliście na nową siedzibę biura?

Wybierając pierwszą lokalizację zwracaliśmy uwagę na kilka aspektów. Byliśmy dopiero początkującym biurem, chcieliśmy być zauważeni przez bielszczanin, stąd nasze biuro mieściło się przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu,  tuż przy przystanku autobusowym i przejściu dla pieszych. Zwracaliśmy uwagę także na bezproblemowe parkowanie.

Tym razem bezpłatny parking też miał dla nas znaczenie. Wiemy jak szybko żyją nasi klienci, nie chcemy więc, żeby marnowali swój cenny czas na poszukiwanie miejsca parkingowego, zatem oczywiste było, że nowe biuro musi mieć dostępny, bezpłatny parking.

Poprzedni lokal zapewniał nam dobre warunki pracy dla 2 osób, gdy zatrudniliśmy nowych pracowników było nam najzwyczajniej w świecie ciasno. Dbając o komfort pracy naszych pracowników, postanowiliśmy przenieść się na ulicę Szarotki 10. Nasze nowe biuro przewiduje miejsca dla 7 osób.  

Jakie są perspektywy dla rynku nieruchomości w Waszym mieście?

Rynek bielski pod względem sprzedaży czy zakupu nieruchomości stale się rozwija. Ceny nieruchomości przez ostatnie 2-3 lata wzrosły średnio o 35%, a w najbardziej pożądanych dzielnicach ceny np. działek na przestrzeni 2 lat wzrosły o 100%!!!

To niewiarygodne, ale ludzie coraz częściej chcą zapłacić 3-4 x więcej za ar ziemi w prestiżowej dzielnicy, niż zakupić grunt w innej lokalizacji. Stąd też deweloperzy wykorzystują fakt, że w takich dzielnicach jak Kamienica, Olszówka – Cygański Las sprzedają się mieszkania jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty w ziemię.

Lokalizacja dla naszych mieszkańców jest piorytetowa, stąd też z racji braku działek w Kamienicy czy Straconce, znów zaczyna być popularne Stare Bielsko.

Na szczęście miasto bardzo mocno stawia na infrastrukturę, pojawiają się nowe drogi, nowe przedszkola, szkoły, sklepy,  więc za kilka lat mieszkając w Hałcnowie czy Komorowicach dostaniemy się do centrum tak szybko jak z Kamienicy.

Kupujący nieruchomości mieszkalne w Bielsku-Białej wciąż najbardziej cenią sobie atrakcyjne pod względem rekreacyjnym i widokowym dzielnice miasta. Domy, mieszkania i działki położone w Bielsku, w dzielnicach: Straconka, Kamienica, Cygański Las, Jaworze, Wapienica są wciąż najbardziej pożądane, a ceny nieruchomości są tu wyższe niż w innych rejonach miasta.Ceny nieruchomości nieznacznie spadają, a ludzie wciąż preferują centra miast.

Czym oddział PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI wyróżnia się na lokalnym rynku biur nieruchomości?

Nie wiem, czy mogę o tym mówić, ponieważ już teraz widzimy, że konkurencyjne biura obserwują nas uważnie. Na początku naszej działalności, nie traktowali nas poważnie, ale bardzo szybko wypełniliśmy lukę, która była na naszym rynku. Posiadając ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, wiedzieliśmy czego klienci oczekują, a niestety tego nie otrzymują. Kultura pracy, profesjonalne podejście do klienta, empatia, szczerość, a przede wszystkim zrozumienie potrzeb klientów to cechy, które pozwoliły nam tak szybko zdobyć rynek. Dzięki temu mamy coraz więcej rekomendacji i coraz częściej słyszymy, że jesteśmy jedynym biurem w Bielsku z takim podejściem.

Dziękujemy Patrycji i Rafałowi za gościnę. Gratulujemy wyboru nowej siedziby biura oraz życzymy kolejnych sukcesów i jeszcze większego grona zadowolonych klientów.