fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Najlepsi Doradcy 2019 – 2 miejsce Agnieszka Renner PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice, PÓŁNOC Nieruchomości Wrocław II

Wyślij znajomemu 

Kolejno przyznane nagrody, były wręczane w kategorii Doradca Roku 2019.

Bardzo nam miło przedstawić tegorocznych laureatów konkursu na najlepszego Doradcę Roku 2019 w sieci PÓŁNOC Nieruchomości.

Dzisiaj prezentujemy miejsce drugie.

Drugie miejsce w kategorii Doradca Roku 2019 zajęła Agnieszka Renner – dyrektor oddziałów PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice i Wrocław II.

Poniżej krótki wywiad z Agnieszką.

Od jak dawna pracujesz  jako doradca w branży nieruchomości?

Otwarcie biura Północ Nieruchomości w Pabianicach w kwietniu 2012 roku było dla mnie początkiem pracy w branży nieruchomości. Również w kwietniu 2018 roku otworzyłam drugie biuro Północ Nieruchomości we Wrocławiu.

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas pracy?

Dla mnie podczas pracy najważniejsza jest jakość obsługi klienta oraz jego zadowolenie. Korzystam ze standardów, które posiadamy. Staram się być profesjonalna w 100 % w tym co robię i zarazem, oczekuję tego samego od moich pracowników.

Jak wspominasz swoje początki w branży nieruchomości?

Dla mnie początki w branży nieruchomości były łatwe – wbrew pozorom jak każdy mówi,  że na początku jest ciężko, ja tego nie odczułam. W pierwszym miesiącu pracy miałam już transakcje i po pół roku prowadzenia działalności zajęłam 3 miejsce w Polsce 😊 (ex aequo z doradcą ds. nieruchomości z Krakowa).

Przy otwarciu kolejnego biura we Wrocławiu również pomyślnie przebiegła sprzedaż nieruchomości w pierwszym miesiącu pracy.

Najtrudniejsza transakcja w 2019 i dlaczego była trudna?

Ja chyba za bardzo lubię tą pracę bo nie przypominam sobie najtrudniejszej transakcji 😊 Jeśli klienci wykazują chęć współpracy to z każdą transakcją radzę sobie świetnie. Napotykane problemy próbuję jak najszybciej rozwiązać, dla mnie nie ma innej opcji.

Tak na poważnie –  dużo transakcji wymaga pełnego zaangażowania, wiedzy i samodyscypliny.

Jakie Twoim zdaniem cechy powinien mieć doradca do spraw nieruchomości?

Według mnie doradca ds. nieruchomości powinien posiadać cechy, które dyscyplinują jego pracę. Najważniejsza jest punktualność, uczciwość, lojalność oraz cierpliwość. Istotna jest łatwość nawiązywania kontaktu z klientem,a także umiejętność słuchania. Wyznacznikiem jest również bycie dyspozycyjnym, co przekłada się na dobrą organizację czasu pracy.

Co jest dla Ciebie największym wyzwaniem w pracy jako doradca do spraw nieruchomości?

Dla mnie największym wyzwaniem w pracy jako doradca ds. nieruchomości jest pozyskanie trudno dostępnych nieruchomości na rynku oraz praca nad daną ofertą.

Najczęściej zdarza się, że dana nieruchomość posiada szereg problemów, które wiem, że muszę rozwiązać, by doprowadzić transakcję do końca.

Jaki jest Twój cel zawodowy na najbliższy czas?

Mój cel zawodowy na najbliższy czas to skupienie się na zarządzaniu dwoma oddziałami w Pabianicach oraz we Wrocławiu.

Stworzenie dobrego zespołu doradców ds. nieruchomości, nad którym muszę cały czas pracować. A także przeprowadzenie wielu transakcji w roku 2020 – czego wszystkim życzę, bo jest to ciężka praca ale przynosząca efekty.