fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Bielsko-Biała

Północ Nieruchomości Bielsko – Biała

Jesteśmy prężnie rozwijającym się oddziałem i jednym z najbardziej profesjonalnych biur na lokalnym rynku. W Bielsku – Białej istniejemy od marca 2019 roku, jednakże stoją za nami tradycje sięgające, aż poprzedniego wieku – 1999 roku. Cechuje nas bardzo wysoka jakość usług.

Do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób, co pozwala nam zdecydowanie wyróżniać się wśród konkurencji.

Szukasz Nieruchomości w Bielsku – Białej lub okolicach?

Chętnie pomożemy w poszukiwaniach oraz wyborze! Działamy nie tylko w samym mieście Bielsko – Biała, ale również w Żywcu, Cieszynie, Skoczowie, Pszczynie, Czechowicach – Dziedzicach i okolicznych miejscowościach. Dopełnimy wszelkich starań abyś znalazł mieszkanie, dom lub działkę swoich marzeń. Razem z naszymi Klientami nie tylko kupujemy, ale i sprzedajemy nieruchomości, w tym także obiekty i lokale użytkowe.

Bielscy specjaliści od nieruchomości.

W naszym zespole pracują jedynie profesjonaliści. Kładziemy olbrzymi nacisk, aby nasz Klient został obsłużony zgodnie ze standardami panującymi w naszej sieci. Nasza praca nie polega jedynie na zaprezentowaniu nieruchomości oraz stawieniu się na akcie notarialnym.

Zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę przed- oraz po sprzedażową.

Jesteśmy z Wami także podczas negocjacji. Specjalizujemy się w doradzaniu w trudnych sprawach związanych z nieruchomościami.

Przejmujemy sprzedaż w tematach, w których Klient nie potrafi sam sobie poradzić i przeprowadzamy go przez cały proces sprzedaży od początku do końca. Jeśli jest taka potrzeba, to pomagamy także przy przeprowadzce do nowego mieszkania czy domu. Zależy nam aby każda ze stron poznała co oznacza termin „Profesjonalny agent”.

Bardzo wysoką jakość usług i profesjonalizm naszym Klientom zapewnia zespół doświadczonych doradców ds. nieruchomości, architektów, prawników, geologów, geodetów, oraz architektów wnętrz. Współpracujemy także z fachowcami z branży budowlanej oraz doradcami kredytowymi.