Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Patrycja Rozmarynowska - Jastrzębska

Patrycja Rozmarynowska - Jastrzębska

Dyrektor oddziału
725 052 555
Napisz do mnie »
Zobacz moje oferty »

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Bielsko-Biała

Północ Nieruchomości powstało w 1999r., oddział w Bielsku-Białej istnieje od III 2019r.

Cechuje nas bardzo wysoka jakość usług. Do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób, co pozwala nam zdecydowanie wyróżniać się wśród konkurencji.

Pomagamy Klientom z Bielska-Białej, Żywca, Cieszyna, Czechowic-Dziedzic i okolic, spełniać marzenia o zakupie własnego mieszkania, domu czy działki.

Razem z naszymi Klientami nie tylko kupujemy, ale i sprzedajemy nieruchomości, w tym także obiekty i lokale użytkowe.

Specjalizujemy się w doradzaniu w trudnych sprawach związanych z nieruchomościami, przejmujemy sprzedaż w tematach, w których Klient nie potrafi sam sobie poradzić i przeprowadzamy go przez cały proces sprzedaży od początku do końca. Jesteśmy z Wami podczas negocjacji a także podczas aktu notarialnego, co dla wielu Klientów ma ogromne znaczenie. Jeśli jest taka potrzeba, to pomagamy także przy przeprowadzce do nowego mieszkania czy domu.

Bardzo wysoką jakość usług i profesjonalizm naszym Klientom zapewnia zespół doświadczonych doradców ds. nieruchomości, architektów, prawników, geologów, geodetów, oraz architektów wnętrz. Współpracujemy także z fachowcami z branży budowlanej oraz doradcami kredytowymi.

Północ Nieruchomości oddział Bielsko, prawdopodobnie najbardziej profesjonalne biuro w Bielsku-Białej.

Zapraszamy.