Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Wiesława Capik

Wiesława Capik

Dyrektor oddziału
604-609-509
Napisz do mnie »
Anita Kudela

Anita Kudela

Kierownik oddziału
698-452-925
Napisz do mnie »
Katarzyna Tytro

Katarzyna Tytro

Doradca ds. nieruchomości
608-879-180
Napisz do mnie »

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Bochnia

PÓŁNOC Nieruchomości to marka, której korzenie sięgają 1999 roku. Biuro nieruchomości w Bochni istnieje od 2005 roku jako najstarsza z placówek franczyzowych zarządzanych sieci PÓŁNOC Nieruchomości. Priorytetem dla nas jest wysoka jakość oferowanych przez nas usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Pośredniczymy w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie nieruchomości (mieszkania, domy, lokale, nieruchomości komercyjne) na terenie Bochni oraz w okolicy.

Specjalizujemy się w doradzaniu w trudnych i nietypowych sprawach związanych z nieruchomościami. Wysoką jakość usług i profesjonalizm naszym Klientom zapewnia doświadczony zespół doradców ds. nieruchomości, architektów, prawników oraz geodetów. Współpracujemy z fachowcami z branży budowlanej oraz doradcami kredytowymi.

NASZĄ DEWIZĄ JEST ZADOWOLENIE KLIENTA

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.