Profesjonaliści w nieruchomościach

Myślachowice

290 000 PLN

Wyślij znajomemuPodaj wynik równania:

 
 • Cena 290 000 PLN
 • Cena za m2 2 515,18 PLN
 • Rynek Pierwotny
 • Powierzchnia działki 848 m2
 • Powierzchnia użytkowa 161,47 m2
 • Rok budowy 2018
 • Liczba pokoi 4
 • Stan budynku Surowy otwarty
 • Typ domu Wolnostojący
 • Prąd Tak
 • Rodzaj ogrzewania Inne, Gazowe, Inne
 • Numer oferty 33699/3877/ODS

OPIS

Sprzedam dom w Myślachowicach w stanie surowym otwartym, położony w pięknej okolicy.

Dom o powierzchni użytkowej 161,50m2, składa się z parteru i użytkowego poddasza.
Na parterze duża otwarta przestrzeń - salon połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka z wc, pomieszczenie gospodarcze (kotłownia), garaż, klatka schodowa. Pomieszczenie gospodarcze między garażem a sienią pozwala uniknąć zapachu spalin w domu. Dodatkowo w pomieszczeniu gospodarczym jest boczne wejście do ogrodu, pozwalające nie wchodzić do domu w brudnych butach czy odzieży roboczej. W sieni miejsce na dużą szafę garderobiana.W salonie wyprowadzenie na kominek. Salon i jadania z dużymi otworami na okna balkonowe - docelowo prowadzące na taras.
Na piętrze trzy sypialnie z możliwością przedzielenia jednej z nich na pół, gdyż ma powierzchnię ok.30m2 (ok.4 m x 8m) - uzyskamy wówczas cztery sypialnie na piętrze. W każdej sypialni balkon. Na piętrze także duża łazienka i pomieszczenie gospodarcze.

Do wykonania domu użyto wysokiej klasy majątków budowlanych. każdy etap wykonany zgodnie z zaleceniami i sztuką budowlaną (do wglądu dokumentacja, projekt).
Dach dwuspadowy , symetryczny, pokryty dachówką ceramiczna wysokiej klasy. Podbitka drewniana.
Sposób wykonania tarasu pozostawiono do wyboru przyszłego właściciela - czy betonowy zbrojony czy nadsypywany i na przykład pokryty kostką brukową
W projekcie przewidziano centralne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkowa z gazowego pieca dwufunkcyjnego.
Teren w trakcie uzbrajania - na chwilę obecną doprowadzony jest prąd, natomiast gaz i kanalizacja znajdują się na działce obok - dokonano już wszelkich niezbędnych ustaleń i lada dzień będą doprowadzone. Instalacja wody zaplanowana jest na wiosnę 2019r.

Działka o powierzchni 848 m2. Teren płaski, nieogrodzony.
Dojazd drogą utwardzoną.

Dom znajduje się w blisko Trzebini , w odległości niecałych 500 m od ulicy Chrzanowskiej.
Okolica bardzo spokojna, piękny widok na las. Bezpośrednie sąsiedztwo zarośniętych pól, niewysokich drzewek. Nieopodal kilka domów jednorodzinnych. Doskonały klimat do wypoczynku, spacerów. Na działce sąsiedniej planowana budowa domu jednorodzinnego.

Dom został wybudowany przez firmę, a więc przyszły kupujący nie będzie płacił podatku PCC płatnego wraz z opłatą za czynności notarialne w wysokości 2% wartości nieruchomości.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:
Joanna Jamrozik
508 141 154

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
Chrzanów ul. Sądowa 4B

Joanna Jamrozik

Podaj wynik równania:

Administratorem danych jest Spółka Północ Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres: ul. Balicka 35, 30-149 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000480893, NIP 6772377759 (dalej Administrator danych).… czytaj więcej