fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Ełk

Chcesz
• Wynająć
• Kupić
• Sprzedać

Skorzystaj z doświadczenia najlepszych ekspertów w branży. W PÓŁNOC Nieruchomości EŁK wesprzemy Cię na każdym etapie tego procesu.

Dzięki współpracy z blisko 50-cioma oddziałami w całej Polsce mamy dostęp do szerokiej bazy Klientów oraz niezliczonych ofert z rynku nieruchomości.

Kupując lub wynajmując nieruchomość otrzymasz wyłącznie zweryfikowane oferty, które precyzyjnie dobierzemy do Twoich potrzeb i wymagań.

Możecie polegać na naszym wsparciu podczas negocjacji zakupowych oraz przy wyborze sposobu finansowania.

W procesie oferowania nieruchomości przygotujemy atrakcyjną prezentację, opracujemy taktykę działania oraz dopilnujemy wszystkich aspektów formalno-prawnych aż do przekazania kluczy nabywcom. Cały proces uczynimy dla Ciebie łatwym i przejrzystym.

PÓŁNOC Nieruchomości EŁK to silna marka, profesjonalni doradcy oraz satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy.