Profesjonaliści w nieruchomościach

Franczyza Północ Nieruchomości

PROMOCJA NA START

Stała, niezależna od obrotu opłata miesięczna 999 zł.
Opłata jednorazowa za licencję PÓŁNOC Nieruchomości tylko 999 zł.
Bezpłatnie franczyza kredytowa PÓŁNOC Finanse
Lokalna kampania reklamowa o wartości około 5 000 zł w pierwszym miesiącu GRATIS !

SILNA MARKA NIERUCHOMOŚCI

Biuro nieruchomości działające pod silną, ogólnopolską marką to wyższe prowizje, atrakcyjne dochody, zaufanie klientów, ogólnopolski marketing, rozpoznawalność oraz wiele innych korzyści. Nazwę i logo PÓŁNOC Nieruchomości klienci postrzegają jako gwarancję skuteczności, profesjonalizmu i standardów obsługi na najwyższym poziomie.

Naszą franczyzową sieć biur nieruchomości tworzy już 60 partnerów franczyzowych, którzy obecnie pracują z zespołem ponad 300 pośredników i doradców ds. nieruchomości, na terenie całego kraju. Dzięki wyjątkowo korzystnym warunkom uczestnictwa oraz wsparciu, oferowanym na każdym etapie działalności, jesteśmy postrzegani jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzodawca w branży.

 

CO ZAPEWNIAMY

ikona-01

Stały, dedykowany opiekun

Możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko przy uruchomieniu biura, ale również w każdym momencie jego działalności. Do dyspozycji masz dedykowanego opiekuna, który pomoże ci z każdym problemem formalnoprawnym, technicznym i sprzedażowym. Osoba, z którą będziesz się kontaktować będzie dobrze znać Twój biznes.
ikona-04

Wsparcie na każdym etapie działalności

Pomoc w doborze lokalu, materiały reklamowe, wzory umów i dokumentów, systemy motywacyjne, pomoc w rekrutacjach, cenniki usług, wiedza niezbędna do zarządzania biurem oraz szkolenie „Na start” dla pośredników to aspekty, o które nie musisz się martwić, ponieważ otrzymasz je od nas już na samym początku.
ikona-07

Obszerna baza ofert i klientów

Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszego systemu do obsługi biur nieruchomości w Polsce i posiadamy dostęp do jednej z największych baz ofert i Klientów. Każdego roku wprowadzamy nowe narzędzia i aplikacje ułatwiające naszą pracę.
ikona-02

Mniejsze koszty działalności

Dzięki przynależności do jednej z największych w Polsce sieci partnerskich, koszty prowadzenia biura znacząco spadną. Umożliwią to m.in.: wspólne zakupy, dostęp do narzędzi CRM, oszczędności na promocji własnej marki, podział kosztów umieszczania ogłoszeń na branżowych portalach.
ikona-05

Szkolenia i treningi

Dzięki okresowym szkoleniom i treningom będziesz na bieżąco z zagadnieniami dotyczącymi obrotu nieruchomościami. Dbamy o to, aby nasi partnerzy mieli możliwość bezustannego poszerzania kompetencji swoich i swojej kadry.
ikona-08

Pomoc w rekrutacji pracowników

Pomożemy Ci znaleźć kompetentnych pracowników. Wizerunkowe ogłoszenia „premium” dotyczące pracy w Twoim biurze zamieścimy na ogólnopolskich serwisach rekrutacyjnych i na stronie www.polnoc.pl.
ikona-03

Narzędzia i wzory dokumentów

Otrzymasz dostęp do narzędzi ułatwiających codzienną pracę – skrzynek pocztowych, zaawansowanego systemu CRM z panelem administracyjnym oraz programu do obsługi ofert, klientów i biura. Do Twojej dyspozycji jest baza zawierająca wzory wszystkich dokumentów niezbędnych do bieżącej działalności.
ikona-06

Nowoczesny marketing

Twoje oferty będą mogły być w prosty sposób eksportowane do wszystkich znanych portali nieruchomości. Twoja placówka oraz Twoje oferty będą bezpłatnie promowane w katalogu sieciowym PÓŁNOC Nieruchomości. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie przy tworzeniu każdej formy reklamy.

Zobacz przykład

ikona-09

Siła uznanej marki

Wstępując do sieci PÓŁNOC Nieruchomości otrzymasz wiedzę na temat sposobu prowadzenia biznesu w branży nieruchomości, wypracowaną przez kilkanaście lat naszej działalności na tym rynku. Uznana marka to także zaufanie klientów, bez konieczności inwestowania dużych środków na wypromowanie nowego brandu. Skorzystasz z wysokiej pozycji rynkowej wypracowanej przez naszą Grupę.

 

KOGO SZUKAMY

 

seeking-01
seeking-02
seeking-03
seeking-04

 

Opinie

Rafał Szczepaniak Dyrektor Oddziału Bolesławiec

Moim zdaniem sieć Północ Nieruchomości oferuje najwięcej korzyści swoim franczyzobiorcom w porównaniu z innymi sieciami. Mam tu na myśli pewnego rodzaju niezależność franczyzobiorcy, know how, duże wsparcie ze strony osób wprowadzających do sieci i umiarkowane koszty związane z funkcjonowaniem biura pod marką PN. (więcej…)

Joanna Chęć Dyrektor Oddziału Rzeszów Centrum

Zdecydowanie łatwiej jest zaistnieć na rynku pod skrzydłami znanej marki niż jako początkujące biuro „no name”. Firma Północ Nieruchomości ma ugruntowaną pozycję na rynku i dobrze się kojarzy klientom. Równie wysoki poziom usług chcemy oferować na rzeszowskim rynku.

Anna Kuśmierz Dyrektor Oddziału Wrocław III

Uważamy, że prowadzenie biura pod rozpoznawalną marką jest świetnym rozwiązaniem dla początkujących przedsiębiorców, którzy w działalności biznesowej stawiają pierwsze kroki. Franczyza to rozwiązanie, które wybiera wielu przedsiębiorców. (więcej…)

Agnieszka Kasińska Dyrektor Oddziału Świdnica

Bardzo długo szukałam odpowiedniego partnera z rynku obrotu nieruchomościami. Na firmę Północ Nieruchomości trafiłam poprzez portal franchising.pl. Zaczęłam regularnie śledzić poczynania marki i zauważyłam, że jest to naprawdę dynamicznie rozwijająca się sieć z ogromnym doświadczeniem i rzeszą specjalistów, (więcej…)

Małgorzata Moszczyńska – Dyrektor oddziału Giżycko

W związku z dotychczasowymi pozytywnymi doświadczeniami związanymi z systemem franczyzowym najlepszym pomysłem okazało się znalezienie najlepszego pośrednika sieciowego, który zaproponuje najlepsze warunki współpracy, (więcej…)

Więcej opinii  

 

PROCES UCZESTNICTWA W GRUPIE PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

Slide 01
Slide 02
Slide 03
Slide 04
Slide 05
Slide 06
Slide 07
Slide 08

 

KONTAKT

Andrzej Jakliński

Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu

519-334-546

Olga Cieślakowska

Manager ds. rozwoju sieci i marketingu

519-334-555

PROMOCJE

promocje w północ nieruchomości

Znajdź nieruchomość