fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Franczyza Północ Nieruchomości

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM W NIERUCHOMOŚCIACH

Jako duża sieć biur nieruchomości mamy przewagę już na samym początku. Stawiamy na wiedzę i doświadczenie, stale analizujemy trendy rynkowe i korzystamy z narzędzi, które pozwalają działać szybko i skutecznie.

Postaw na rozwój!
Otwórz własne biuro nieruchomości ogólnopolskiej marki PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI.

Biuro nieruchomości działające pod silną, ogólnopolską marką to m.in. wyższe prowizje, atrakcyjne dochody, zaufanie klientów, ogólnopolski marketing i rozpoznawalność.

Wśród klientów jesteśmy postrzegani jako profesjonaliści z obsługa na najwyższym poziomie.

Dzięki korzystnym warunkom uczestnictwa oraz wsparciu partnerów na każdym etapie działalności, jesteśmy postrzegani jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzodawca w branży.

Naszą franczyzową sieć biur nieruchomości tworzy już 50 partnerów franczyzowych, którzy obecnie pracują z zespołem ponad 250 pośredników i doradców ds. nieruchomości, na terenie całego kraju.

CO ZAPEWNIAMY

ikona-01

Stały, dedykowany opiekun

Możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko przy uruchomieniu biura, ale również w każdym momencie jego działalności. Do dyspozycji masz dedykowanego opiekuna, który pomoże ci z każdym problemem formalnoprawnym, technicznym i sprzedażowym. Osoba, z którą będziesz się kontaktować będzie dobrze znać Twój biznes.
ikona-04

Wsparcie na każdym etapie działalności

Pomoc w doborze lokalu, materiały reklamowe, wzory umów i dokumentów, systemy motywacyjne, pomoc w rekrutacjach, cenniki usług, wiedza niezbędna do zarządzania biurem oraz szkolenie „Na start” dla pośredników to aspekty, o które nie musisz się martwić, ponieważ otrzymasz je od nas już na samym początku.
ikona-07

Obszerna baza ofert i klientów

Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszego systemu do obsługi biur nieruchomości w Polsce i posiadamy dostęp do jednej z największych baz ofert i Klientów. Każdego roku wprowadzamy nowe narzędzia i aplikacje ułatwiające naszą pracę.
ikona-02

Mniejsze koszty działalności

Dzięki przynależności do jednej z największych w Polsce sieci partnerskich, koszty prowadzenia biura znacząco spadną. Umożliwią to m.in.: wspólne zakupy, dostęp do narzędzi CRM, oszczędności na promocji własnej marki, podział kosztów umieszczania ogłoszeń na branżowych portalach.
ikona-05

Szkolenia i treningi

Dzięki okresowym szkoleniom i treningom będziesz na bieżąco z zagadnieniami dotyczącymi obrotu nieruchomościami. Dbamy o to, aby nasi partnerzy mieli możliwość bezustannego poszerzania kompetencji swoich i swojej kadry.
ikona-08

Pomoc w rekrutacji pracowników

Pomożemy Ci znaleźć kompetentnych pracowników. Wizerunkowe ogłoszenia „premium” dotyczące pracy w Twoim biurze zamieścimy na ogólnopolskich serwisach rekrutacyjnych i na stronie www.polnoc.pl.
ikona-03

Narzędzia i wzory dokumentów

Otrzymasz dostęp do narzędzi ułatwiających codzienną pracę – skrzynek pocztowych, zaawansowanego systemu CRM z panelem administracyjnym oraz programu do obsługi ofert, klientów i biura. Do Twojej dyspozycji jest baza zawierająca wzory wszystkich dokumentów niezbędnych do bieżącej działalności.
ikona-06

Nowoczesny marketing

Twoje oferty będą mogły być w prosty sposób eksportowane do wszystkich znanych portali nieruchomości. Twoja placówka oraz Twoje oferty będą bezpłatnie promowane w katalogu sieciowym PÓŁNOC Nieruchomości. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie przy tworzeniu każdej formy reklamy.

Zobacz przykład

ikona-09

Siła uznanej marki

Wstępując do sieci PÓŁNOC Nieruchomości otrzymasz wiedzę na temat sposobu prowadzenia biznesu w branży nieruchomości, wypracowaną przez kilkanaście lat naszej działalności na tym rynku. Uznana marka to także zaufanie klientów, bez konieczności inwestowania dużych środków na wypromowanie nowego brandu. Skorzystasz z wysokiej pozycji rynkowej wypracowanej przez naszą Grupę.

KOGO SZUKAMY

seeking-01
seeking-02
seeking-03
seeking-04

Opinie

Patrycja Rozmarynowska – Jastrzębska właścicielka Oddziału Bielsko-Biała

Nie ukrywam, że gdy podjęłam wraz z mężem decyzję o otwarciu biura, zrobiłam research na polskim rynku i okazało się, że PÓŁNOC Nieruchomości daje mi wszystko to na czym mi zależało, a mianowicie z jednej strony wolną rękę w działaniu, z drugiej pełne wsparcie i „know-how” branży, co dla mnie jako osoby niedoświadczonej w tym segmencie miało ogromne znaczenie.

Łukasz Dąbkowski właściciel Oddziału Ełk

Północ Nieruchomości to silna polska marka obejmująca swoim działaniem cały kraj. 20 lat doświadczenia na rynku, blisko 50 oddziałów w całej Polsce oraz 70 000 osób, które skorzystało już z usług sieci upewniło nasz wybór.

Agnieszka Renner właścicielka Oddziałów Pabianice i Wrocław II

Oddział w Pabianicach, który prowadzę od 6 lat jest bardzo stabilny, cieszy się dobrą opinią i dużą ilością klientów. Zgrany zespół agentów, przygotowanych do standardów , profesjonalnej obsługi klientów jak i bezpiecznych transakcji. W związku z tym przyszedł czas na nowe wyzwania. Stąd też pomysł na kolejny oddział Północ Nieruchomości we Wrocławiu.

Małgorzata Wasiak-Kubulus właścicielka Oddziału Katowice

Praca w branży nieruchomości interesowała mnie od dłuższego czasu. Franczyza w obrocie nieruchomości umożliwia łatwiejszy start na trudnym i skomplikowanym rynku, niż samodzielne otwarcie biura nieruchomości. A dlaczego marka Północ Nieruchomości? Po kilku rozmowach z innymi Franczyzodawcami, Północ Nieruchomości zaoferowało najbardziej konkurencyjne warunki na „Start” i największe wsparcie.

Katarzyna Suwalska właścicielka Oddziału Tychy

W biznesie warto mieć zaufanego partnera, a PÓŁNOC Nieruchomości z pewnością jest taką firmą. Ponad 50 biur w całej Polsce pokazuje skalę działalności firmy, obecność na rynku od blisko 20 lat to potwierdzenie ogromnej wiedzy oraz profesjonalizmu, który wyróżnia każdy z oddziałów marki PÓŁNOC. (więcej…)

Więcej opinii  

PROCES UCZESTNICTWA W GRUPIE PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

Slide 01
Slide 02
Slide 03
Slide 04
Slide 05
Slide 06
Slide 07
Slide 08

KONTAKT

Rafał Wojdyła

Manager ds. rozwoju sieci i marketingu

519 334 557

AKTUALNA PROMOCJA

FRANCZYZA FINANSOWA W CENIE!

Kredyty, pożyczki gotówkowe, leasingi, ubezpieczenia.

Znajdź nieruchomość