Profesjonaliści w nieruchomościach

Franczyza Północ Nieruchomości

SILNA MARKA NIERUCHOMOŚCI

Biuro nieruchomości działające pod silną, ogólnopolską marką to wyższe prowizje, atrakcyjne dochody, zaufanie klientów, ogólnopolski marketing, rozpoznawalność oraz wiele innych korzyści. Nazwę i logo PÓŁNOC Nieruchomości klienci postrzegają jako gwarancję skuteczności, profesjonalizmu i standardów obsługi na najwyższym poziomie.

Naszą franczyzową sieć biur nieruchomości tworzy już 50 partnerów franczyzowych, którzy obecnie pracują z zespołem ponad 250 pośredników i doradców ds. nieruchomości, na terenie całego kraju. Dzięki wyjątkowo korzystnym warunkom uczestnictwa oraz wsparciu, oferowanym na każdym etapie działalności, jesteśmy postrzegani jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzodawca w branży.

 

CO ZAPEWNIAMY

ikona-01

Stały, dedykowany opiekun

Możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko przy uruchomieniu biura, ale również w każdym momencie jego działalności. Do dyspozycji masz dedykowanego opiekuna, który pomoże ci z każdym problemem formalnoprawnym, technicznym i sprzedażowym. Osoba, z którą będziesz się kontaktować będzie dobrze znać Twój biznes.
ikona-04

Wsparcie na każdym etapie działalności

Pomoc w doborze lokalu, materiały reklamowe, wzory umów i dokumentów, systemy motywacyjne, pomoc w rekrutacjach, cenniki usług, wiedza niezbędna do zarządzania biurem oraz szkolenie „Na start” dla pośredników to aspekty, o które nie musisz się martwić, ponieważ otrzymasz je od nas już na samym początku.
ikona-07

Obszerna baza ofert i klientów

Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszego systemu do obsługi biur nieruchomości w Polsce i posiadamy dostęp do jednej z największych baz ofert i Klientów. Każdego roku wprowadzamy nowe narzędzia i aplikacje ułatwiające naszą pracę.
ikona-02

Mniejsze koszty działalności

Dzięki przynależności do jednej z największych w Polsce sieci partnerskich, koszty prowadzenia biura znacząco spadną. Umożliwią to m.in.: wspólne zakupy, dostęp do narzędzi CRM, oszczędności na promocji własnej marki, podział kosztów umieszczania ogłoszeń na branżowych portalach.
ikona-05

Szkolenia i treningi

Dzięki okresowym szkoleniom i treningom będziesz na bieżąco z zagadnieniami dotyczącymi obrotu nieruchomościami. Dbamy o to, aby nasi partnerzy mieli możliwość bezustannego poszerzania kompetencji swoich i swojej kadry.
ikona-08

Pomoc w rekrutacji pracowników

Pomożemy Ci znaleźć kompetentnych pracowników. Wizerunkowe ogłoszenia „premium” dotyczące pracy w Twoim biurze zamieścimy na ogólnopolskich serwisach rekrutacyjnych i na stronie www.polnoc.pl.
ikona-03

Narzędzia i wzory dokumentów

Otrzymasz dostęp do narzędzi ułatwiających codzienną pracę – skrzynek pocztowych, zaawansowanego systemu CRM z panelem administracyjnym oraz programu do obsługi ofert, klientów i biura. Do Twojej dyspozycji jest baza zawierająca wzory wszystkich dokumentów niezbędnych do bieżącej działalności.
ikona-06

Nowoczesny marketing

Twoje oferty będą mogły być w prosty sposób eksportowane do wszystkich znanych portali nieruchomości. Twoja placówka oraz Twoje oferty będą bezpłatnie promowane w katalogu sieciowym PÓŁNOC Nieruchomości. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie przy tworzeniu każdej formy reklamy.

Zobacz przykład

ikona-09

Siła uznanej marki

Wstępując do sieci PÓŁNOC Nieruchomości otrzymasz wiedzę na temat sposobu prowadzenia biznesu w branży nieruchomości, wypracowaną przez kilkanaście lat naszej działalności na tym rynku. Uznana marka to także zaufanie klientów, bez konieczności inwestowania dużych środków na wypromowanie nowego brandu. Skorzystasz z wysokiej pozycji rynkowej wypracowanej przez naszą Grupę.

 

KOGO SZUKAMY

 

seeking-01
seeking-02
seeking-03
seeking-04

 

Opinie

Katarzyna Suwalska Dyrektor Oddziału Tychy

W biznesie warto mieć zaufanego partnera, a PÓŁNOC Nieruchomości z pewnością jest taką firmą. Ponad 50 biur w całej Polsce pokazuje skalę działalności firmy, obecność na rynku od blisko 20 lat to potwierdzenie ogromnej wiedzy oraz profesjonalizmu, który wyróżnia każdy z oddziałów marki PÓŁNOC. (więcej…)

Filip Hoszowski Dyrektor Oddziału Kłodzko

Przez ostatnie 2 lata prześwietlałem rynek mieszkań w poszukiwaniu czegoś dla siebie. Północ Nieruchomości wydało mi się najbardziej ułożoną strukturą, kładącą nacisk na kulturę obsługi i profesjonalizm, a mi na tym właśnie zależało. (więcej…)

Adrianna Biernacka Dyrektor Oddziału Częstochowa

Działając w ramach marki Północ Nieruchomości otwieramy przed sobą nowe możliwości zarówno rozwoju naszego biznesu jak i rozwoju naszych kompetencji. Wspólne działania dostarczą nam dodatkowy bodziec do wzrostu, który pozwoli osiągać założone cele.

Rafał Szczepaniak Dyrektor Oddziału Bolesławiec

Moim zdaniem sieć Północ Nieruchomości oferuje najwięcej korzyści swoim franczyzobiorcom w porównaniu z innymi sieciami. Mam tu na myśli pewnego rodzaju niezależność franczyzobiorcy, know how, duże wsparcie ze strony osób wprowadzających do sieci i umiarkowane koszty związane z funkcjonowaniem biura pod marką PN. (więcej…)

Joanna Chęć Dyrektor Oddziału Rzeszów Centrum

Zdecydowanie łatwiej jest zaistnieć na rynku pod skrzydłami znanej marki niż jako początkujące biuro „no name”. Firma Północ Nieruchomości ma ugruntowaną pozycję na rynku i dobrze się kojarzy klientom. Równie wysoki poziom usług chcemy oferować na rzeszowskim rynku.

Więcej opinii  

 

PROCES UCZESTNICTWA W GRUPIE PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

Slide 01
Slide 02
Slide 03
Slide 04
Slide 05
Slide 06
Slide 07
Slide 08

 

KONTAKT

Andrzej Jakliński

Dyrektor ds. rozwoju sieci i marketingu

519-334-546

Rafał Wojdyła

Manager ds. rozwoju sieci i marketingu

519-334-557

PROMOCJE

Stała, niezależna od obrotu opłata miesięczna 1 199 zł.

Opłata jednorazowa za licencję PÓŁNOC Nieruchomości tylko 6 000 zł.

Bezpłatnie franczyza kredytowa PÓŁNOC Finanse

Znajdź nieruchomość