fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Franczyza Północ Nieruchomości

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM W NIERUCHOMOŚCIACH

Jako duża sieć biur nieruchomości mamy przewagę już na samym początku. Stawiamy na wiedzę i doświadczenie, stale analizujemy trendy rynkowe i korzystamy z narzędzi, które pozwalają działać szybko i skutecznie.

Postaw na rozwój!
Otwórz własne biuro nieruchomości ogólnopolskiej marki PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI.

Biuro nieruchomości działające pod silną, ogólnopolską marką to m.in. wyższe prowizje, atrakcyjne dochody, zaufanie klientów, ogólnopolski marketing i rozpoznawalność.

Wśród klientów jesteśmy postrzegani jako profesjonaliści z obsługa na najwyższym poziomie.

Dzięki korzystnym warunkom uczestnictwa oraz wsparciu partnerów na każdym etapie działalności, jesteśmy postrzegani jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzodawca w branży.

Naszą franczyzową sieć biur nieruchomości tworzy już 50 partnerów franczyzowych, którzy obecnie pracują z zespołem ponad 250 pośredników i doradców ds. nieruchomości, na terenie całego kraju.

CO ZAPEWNIAMY

ikona-01

Stały, dedykowany opiekun

Możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko przy uruchomieniu biura, ale również w każdym momencie jego działalności. Do dyspozycji masz dedykowanego opiekuna, który pomoże ci z każdym problemem formalnoprawnym, technicznym i sprzedażowym. Osoba, z którą będziesz się kontaktować będzie dobrze znać Twój biznes.
ikona-04

Wsparcie na każdym etapie działalności

Pomoc w doborze lokalu, materiały reklamowe, wzory umów i dokumentów, systemy motywacyjne, pomoc w rekrutacjach, cenniki usług, wiedza niezbędna do zarządzania biurem oraz szkolenie „Na start” dla pośredników to aspekty, o które nie musisz się martwić, ponieważ otrzymasz je od nas już na samym początku.
ikona-07

Obszerna baza ofert i klientów

Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszego systemu do obsługi biur nieruchomości w Polsce i posiadamy dostęp do jednej z największych baz ofert i Klientów. Każdego roku wprowadzamy nowe narzędzia i aplikacje ułatwiające naszą pracę.
ikona-02

Mniejsze koszty działalności

Dzięki przynależności do jednej z największych w Polsce sieci partnerskich, koszty prowadzenia biura znacząco spadną. Umożliwią to m.in.: wspólne zakupy, dostęp do narzędzi CRM, oszczędności na promocji własnej marki, podział kosztów umieszczania ogłoszeń na branżowych portalach.
ikona-05

Szkolenia i treningi

Dzięki okresowym szkoleniom i treningom będziesz na bieżąco z zagadnieniami dotyczącymi obrotu nieruchomościami. Dbamy o to, aby nasi partnerzy mieli możliwość bezustannego poszerzania kompetencji swoich i swojej kadry.
ikona-08

Pomoc w rekrutacji pracowników

Pomożemy Ci znaleźć kompetentnych pracowników. Wizerunkowe ogłoszenia „premium” dotyczące pracy w Twoim biurze zamieścimy na ogólnopolskich serwisach rekrutacyjnych i na stronie www.polnoc.pl.
ikona-03

Narzędzia i wzory dokumentów

Otrzymasz dostęp do narzędzi ułatwiających codzienną pracę – skrzynek pocztowych, zaawansowanego systemu CRM z panelem administracyjnym oraz programu do obsługi ofert, klientów i biura. Do Twojej dyspozycji jest baza zawierająca wzory wszystkich dokumentów niezbędnych do bieżącej działalności.
ikona-06

Nowoczesny marketing

Twoje oferty będą mogły być w prosty sposób eksportowane do wszystkich znanych portali nieruchomości. Twoja placówka oraz Twoje oferty będą bezpłatnie promowane w katalogu sieciowym PÓŁNOC Nieruchomości. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie przy tworzeniu każdej formy reklamy.

Zobacz przykład

ikona-09

Siła uznanej marki

Wstępując do sieci PÓŁNOC Nieruchomości otrzymasz wiedzę na temat sposobu prowadzenia biznesu w branży nieruchomości, wypracowaną przez kilkanaście lat naszej działalności na tym rynku. Uznana marka to także zaufanie klientów, bez konieczności inwestowania dużych środków na wypromowanie nowego brandu. Skorzystasz z wysokiej pozycji rynkowej wypracowanej przez naszą Grupę.

KOGO SZUKAMY

seeking-01
seeking-02
seeking-03
seeking-04

Opinie

Patrycja Rozmarynowska – Jastrzębska właścicielka Oddziału Bielsko-Biała

Nie ukrywam, że gdy podjęłam wraz z mężem decyzję o otwarciu biura, zrobiłam research na polskim rynku i okazało się, że PÓŁNOC Nieruchomości daje mi wszystko to na czym mi zależało, a mianowicie z jednej strony wolną rękę w działaniu, z drugiej pełne wsparcie i „know-how” branży, co dla mnie jako osoby niedoświadczonej w tym segmencie miało ogromne znaczenie.

Łukasz Dąbkowski właściciel Oddziału Ełk

Północ Nieruchomości to silna polska marka obejmująca swoim działaniem cały kraj. 20 lat doświadczenia na rynku, blisko 50 oddziałów w całej Polsce oraz 70 000 osób, które skorzystało już z usług sieci upewniło nasz wybór.

Dariusz Kwiecień właściciel Oddziału Gliwice

Nie od razu wybrałem partnera do współpracy. Zastanawiałem się nad różnymi rozwiązaniami, ale ostatecznie zdecydowałem się na Północ Nieruchomości, ponieważ chcę współpracować z profesjonalistami. Jest to jedna z niewielu sieci w branży z tak dużym doświadczeniem i znakomitymi opiniami na rynku. Poza tym to polska firma.

Agnieszka Renner właścicielka Oddziałów Pabianice i Wrocław II

Oddział w Pabianicach, który prowadzę od 6 lat jest bardzo stabilny, cieszy się dobrą opinią i dużą ilością klientów. Zgrany zespół agentów, przygotowanych do standardów , profesjonalnej obsługi klientów jak i bezpiecznych transakcji. W związku z tym przyszedł czas na nowe wyzwania. Stąd też pomysł na kolejny oddział Północ Nieruchomości we Wrocławiu.

Małgorzata Wasiak-Kubulus właścicielka Oddziału Katowice

Praca w branży nieruchomości interesowała mnie od dłuższego czasu. Franczyza w obrocie nieruchomości umożliwia łatwiejszy start na trudnym i skomplikowanym rynku, niż samodzielne otwarcie biura nieruchomości. A dlaczego marka Północ Nieruchomości? Po kilku rozmowach z innymi Franczyzodawcami, Północ Nieruchomości zaoferowało najbardziej konkurencyjne warunki na „Start” i największe wsparcie.

Więcej opinii  

PROCES UCZESTNICTWA W GRUPIE PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI

Slide 01
Slide 02
Slide 03
Slide 04
Slide 05
Slide 06
Slide 07
Slide 08

KONTAKT

Rafał Wojdyła

Manager ds. rozwoju sieci i marketingu

519 334 557

AKTUALNA PROMOCJA

FRANCZYZA FINANSOWA W CENIE!

Kredyty, pożyczki gotówkowe, leasingi, ubezpieczenia.

Znajdź nieruchomość