Profesjonaliści w nieruchomościach

Banino

399 000 PLN

Wyślij znajomemuPodaj wynik równania:

 
 • Cena 399 000 PLN
 • Cena za m2 3 591,68 PLN
 • Rynek Wtórny
 • Powierzchnia działki 1 000 m2
 • Powierzchnia użytkowa 111,09 m2
 • Rok budowy 2017
 • Liczba pokoi 5
 • Stan budynku Surowy otwarty
 • Typ domu Wolnostojący
 • Prąd Tak
 • Rodzaj ogrzewania Gazowe, Kominkowe
 • Numer oferty 34153/3877/ODS

OPIS

Atrakcyjny dom wolnostojący w otulinie lasów.

Dom budowany w technologii tradycyjnej, murowany z cegły ceramicznej. Zaplanowany jako parterowy z możliwością zaadaptowania poddasza, dzięki czemu istnieje możliwość zwiększenia powierzchni całkowitej. Powierzchnia użytkowa parteru wynosi 106,39 m2 + kotłownia 4,70 m2.

Dom wykonany według projektu firmy Archon "Dom przy Bukowej 5" - lustrzane odbicie. Projekt przewiduje 5 pokoi, właściciel zrezygnował ze ścian działowych, dając tym samym nowemu nabywcy całkowitą dowolność w aranżacji wnętrza.

Budynek postawiony na płycie żelbetowej na podłogach wylewka betonowa. Ściany z cegły ceramicznej Porotherm 25 P+W, strop żelbetowy, więźba dachowa drewniana, dach odeskowany wraz z pokryciem papy termozgrzewalnej podkładowej, dachówka ceramiczna połysk - czarna Allegra firmy Wienerberger, kominy z cegły klinkierowej. Wysokość pomieszczeń: 3,04 m.

Dom zlokalizowany w Baninie w okolicy terenów zielonych i lasów. Sąsiadująca zabudowa to domy wolnostojące. W bliskiej odległości znajduje się sklep wielobranżowy, a Park Handlowy Matarnia (IKEA, OBI, RTV AGD, TK Maxx, i wiele innych sklepów) i Trójmiejski Park Krajobrazowy oddalone od nieruchomości 15 minutową jazdą samochodem. W niedalekiej odległości przystanek autobusowy, umożliwiający połączenie z Gdańskiem. Tylko 10 minut do Obwodnicy Trójmiasta.

Wykonane przyłącze energetyczne i gazowe, woda do wykonania (ewentualne studnia), szambo. Na posesji wykonano dwie studzienki chłonne do wody opadowej.

Posesja ogrodzona, zamknięta.

Droga dojazdowa gminna.

Idealne miejsce do zamieszkania dla osób poszukujących bliskości przyrody.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.
Agnieszka Piekorzewska
530 625 606
Północ Nieruchomości

Więcej ofert na naszej stronie www.polnoc.pl

Oferta w formule 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC !

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy.

Agnieszka Piekorzewska

Podaj wynik równania:

Administratorem danych jest Spółka Północ Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres: ul. Balicka 35, 30-149 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000480893, NIP 6772377759 (dalej Administrator danych).… czytaj więcej