fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Gliwice

Gliwicki oddział PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI otworzył się w połowie 2018 roku. Powstał w oparciu o najwyższe standardy związane z obsługą rynku pierwotnego i wtórnego.

Biuro umiejscowione jest pomiędzy ulicami Andersa, Kozielską i Daszyńskiego, z bezpłatnym parkingiem, w odległości około 1km od centrum miasta.

Najważniejszą dewizą naszego oddziału jest 100% satysfakcji klienta. Gwarantowana jest rzetelność, uczciwość i profesjonalizm w działaniu.

Obsługujemy sprzedających, kupujących, wynajmujących i najemców. Działamy zarówno w Gliwicach jak i w całym powiecie gliwickim. Współpracujemy z prawie 50-cioma oddziałami w całej Polsce, mamy dostęp do kilku tysięcy ofert.

Proponujemy niezobowiązującą wizytę w oddziale, wystarczy zainwestować kilka minut, zysk sami Państwo policzycie.

Zapraszamy do PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Gliwice, ul. Wincentego Styczyńskiego 26.

Referencje Pabianice 14

Referencje Pabianice 14