fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział GłogówW Głogowie, najbardziej na północ wysuniętym mieście województwa dolnośląskiego, w samym centrum Starego Miasta mieści się biuro PÓŁNOC Nieruchomości.

Oddział nasz, który rozpoczął działalność z końcem 2010 r., od początku swego istnienia funkcjonuje w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klienta. W tym zakresie, pośród wszystkich głogowskich biur nieruchomości, byliśmy pionierami i mimo, że inne biura starają się nam dorównać, to determinacja całego zespołu sprawia, że zawsze jesteśmy co najmniej o krok przed innymi. Dlatego też klienci poszukujący profesjonalnego i skutecznego biura nieruchomości w Głogowie najczęściej wybierają PÓŁNOC Nieruchomości, a ich znaczna część staje się naszymi stałymi klientami.

Nasi klienci cenią nas za uczciwość, lojalność i utrzymywanie dobrych długotrwałych relacji oraz gotowość do pomocy na każdym etapie transakcji z pełnym entuzjazmem i życzliwością. Na bieżąco pogłębiamy swoją wiedzę oraz zdobywamy nowe umiejętności, aby zapewnić Państwu profesjonalizm przejawiający się w oferowaniu usług na najwyższym poziomie.

O naszej skuteczności przekonało się już wielu klientów. Znalezienie nabywcy w niespełna miesiąc, czy nawet kilka dni, to bardzo częste sytuacje.

Dbając o wygodę naszych klientów zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie kupna, sprzedaży oraz wynajmu domów, mieszkań, gruntów, lokali, magazynów, obiektów komercyjnych nie tylko na terenie powiatu głogowskiego, ale też całej Polski, w tym także doradztwem kredytowym.

Staramy się do każdej nieruchomości podchodzić indywidualnie. Wymaga, to sporych umiejętności, doświadczenia i wyobraźni, aby w każdej nieruchomości odkryć jej potencjał.

Współpracujemy z profesjonalistami z różnych dziedzin, którzy niezbędni są na rynku nieruchomości (kancelarie notarialne i adwokackie, rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, sądy, banki, instytucje finansowe).

Dlaczego PÓŁNOC Nieruchomości Głogów?

Nasze standardy to przede wszystkim: bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna i skuteczna obsługa oraz zadowolenie klienta. Oferujemy bezpłatną pomoc w zakresie czynności finansowych oraz formalno-prawnych.

Dobro klienta jest dla nas nadrzędne. Dzięki temu ogromna grupa klientów tak chętnie do nas wraca! Jeśli szukacie Państwo biura godnego zaufania, któremu możecie powierzyć sprzedaż lub wynajem swojej nieruchomość albo jeśli poszukujecie nieruchomości jako nabywca lub najemca to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pozostając do dyspozycji w dogodnym dla Państwa czasie, zapraszamy do współpracy!

NASZE REKOMENDACJE