fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Maleniec

95 000 PLN

Wyślij znajomemuPodaj wynik równania:

 
  • Cena 95 000 PLN
  • Cena za m2 1 187,50 PLN
  • Rynek Wtórny
  • Powierzchnia działki 400 m2
  • Liczba pokoi 2
  • Typ domu Wolnostojący
  • Numer oferty 35729/3877/ODS

OPIS

Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania dom drewniany, oceplony, otynkowany ( dwa pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz ) o powierzchni 80m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Maleniec gmina Ruda Maleniecka , na działce o powierzchni 400m2. Posiada przyłącze energetyczne, wodociągowe, szambo własne oraz dostęp do drogi asfaltowej. Na działce znajduje się również garaż murowany i budynki gospodarcze. Odcinek drogi przebiegający przez Maleniec do Wyszyny Rudzkiej został wyłączony z ruchu tranzytowego i stanowi obecnie drogę lokalną, sprzyja to rozwojowi turystyki pieszej i rowerowej. Lesiste tereny, rzeka i staw przyciąga turystów i wędkarzy. Od kilku lat w okresie wakacyjnym w Zabytkowym Zakładzie Hutniczym w Maleńcu organizowane są Kuźnice Koneckie, wtedy oprócz wielu atrakcji uruchamiane jest koło wodne, zainteresowani mogą poznać dzieje zakładu i zapoznać się z dawnymi metodami produkcji, przez cały rok walcownia i hala maszyn udostępniane są do zwiedzania za dowolną oplata.
Przez wieś przechodzi czerwony szlak turystyczny z rezerwatu przyrody Diabla Góra do Łącznej, przez miejscowość przepływa rzeka Czarna- dopływ Pilicy. Przepiękna okolica, dużo zieleni i akwenów wodnych sprawia, że powietrze jest czyste i czujemy obecność przyrody, idealne miejsce do wypoczynku jak również do całorocznego mieszkania.
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację i zachęcamy do kupna.

Mirosław Jakubowski

Podaj wynik równania:

Administratorem danych jest Spółka Północ Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres: ul. Balicka 35, 30-149 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000480893, NIP 6772377759 (dalej Administrator danych).… czytaj więcej