fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas





captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Kraków

Jakimi nieruchomościami się zajmujemy?

Obsługujemy sprzedaż/wynajem nieruchomości o podwyższonym standardzie: Zajmujemy się mieszkaniami, apartamentami, domami, willami.
Ponadto obsługujemy kompleksowo sprzedaż projektów deweloperskich oraz lokali i nieruchomości komercyjnych głównie w Krakowie i prestiżowych lokalizacjach.

Czym się różnimy od innych biur nieruchomości?

Łączymy fachową wiedzę z pozytywną energią i entuzjazmem do działania, dlatego właśnie jako zespół jesteśmy skuteczni. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sekunda to informacja, dlatego cenimy czas naszych Klientów i nasz własny. Koordynujemy, współpracujemy, pomagamy i co więcej jesteśmy w tym działaniu profesjonalni oraz skuteczni, dlatego właśnie zapraszamy do współpracy.

Fundamentem dla zespołu są standardy obsługi Klienta będące odzwierciedleniem najlepszych praktyk branży nieruchomości. Dotrzymujemy obietnic, słowa, terminów. Jesteśmy uczciwi i autentyczni w codziennym działaniu. Jesteśmy konsekwentni w tym, co robimy, dlatego są wśród nas Eksperci z wieloletnim stażem w branży nieruchomości, które chcą właśnie z nami budować przewagę konkurencyjną na rynku.

Pracujmy z najlepszymi, dlatego mamy prawie 100% skuteczność w sprzedaży/wynajmie nieruchomości.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH.

Nasze referencje: