Profesjonaliści w nieruchomościach
 

Napisz do nas

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Paweł Kurkowski

Doradca ds. nieruchomości
501-029-044
Napisz do mnie »

Beata Tomaszkiewicz

Doradca ds. nieruchomości
501-160-585
Napisz do mnie »

Kraków oddział I

Fundamentem dla struktury naszego zespołu PÓŁNOC Nieruchomości - Kraków i jeszcze lepszej jego przyszłości są wartości i standardy obsługi Klienta będące odzwierciedleniem najlepszych praktyk branży nieruchomości.

PRAWDA Dotrzymujemy obietnic, słowa, terminów. Jesteśmy uczciwi i autentyczni w codziennym działaniu.

POROZUMIENIE Negocjujemy zawsze w oparciu o zasadę wygrany-wygrana. Szukamy kompromisów na drodze do optymalnych rozwiązań.

Co więcej?

Jesteśmy konsekwentni w tym, co robimy, dlatego są wśród nas Specjaliści i Eksperci z wieloletnim stażem, ale też osoby na początku swojej kariery w branży nieruchomości, które chcą właśnie z nami budować przewagę konkurencyjną na rynku.

Czym się różnimy od innych biur nieruchomości w Krakowie?

Łączymy fachową wiedzę z pozytywną energią i entuzjazmem do działania, dlatego właśnie jako zespół jesteśmy skuteczni. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sekunda to informacja, dlatego cenimy czas naszych Klientów i nasz własny.

Jakimi nieruchomościami się zajmujemy?

Nasz zespół budowany jest przez Doradców, którzy sprzedają i wynajmują różne nieruchomości, a są to zarówno mieszkania i lokale komercyjne, jak i domy oraz grunty w Krakowie i w jego najbliższej okolicy położone w gminach Zielonki, Wielka Wieś, Zabierzów, Michałowice, Kocmyrzów-Luborzyca, Skała, Iwanowice, Liszki, Mogilany, Świątniki Górne, Wieliczka, Igołomia –Wawrzeńczyce, Iwanowice oraz na terenie powiatu Proszowickiego.

Koordynujemy, współpracujemy, pomagamy i co więcej jesteśmy w tym działaniu profesjonalni oraz skuteczni, dlatego właśnie zapraszamy do współpracy z Północ Nieruchomości w Krakowie.