Profesjonaliści w nieruchomościach
Cedric Ogbuehi jerseys Cedric Peerman jerseys Clint Boling jerseys Darqueze Dennard jerseys Denarius Moore jerseys customized nfl jerseys custom nfl jerseys Personalized NFL Jerseys customized jerseys David Bakhtiari Jersey Demetri Goodson Jersey Don Barclay Jersey Eddie Lacy Jersey Ha Ha Clinton-Dix Jersey custom NFL jerseys personalized NFL jerseys customized football jerseys create your own football jersey
 

Napisz do nas

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Aneta Jurusik

Aneta Jurusik

Kierownik oddziału
510-180-021
Napisz do mnie »
Beata Tomaszkiewicz

Beata Tomaszkiewicz

Sekretariat
501-160-585
Napisz do mnie »
Paweł Kurkowski

Paweł Kurkowski

Doradca ds. nieruchomości
501-029-044
Napisz do mnie »
Krzysztof Wolnicki

Krzysztof Wolnicki

Doradca ds. nieruchomości
500-200-767
Napisz do mnie »

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Kraków oddział I

Fundamentem dla struktury naszego zespołu PÓŁNOC Nieruchomości - Kraków i jeszcze lepszej jego przyszłości są wartości i standardy obsługi Klienta będące odzwierciedleniem najlepszych praktyk branży nieruchomości.

PRAWDA Dotrzymujemy obietnic, słowa, terminów. Jesteśmy uczciwi i autentyczni w codziennym działaniu.

POROZUMIENIE Negocjujemy zawsze w oparciu o zasadę wygrany-wygrana. Szukamy kompromisów na drodze do optymalnych rozwiązań.

Co więcej?

Jesteśmy konsekwentni w tym, co robimy, dlatego są wśród nas Specjaliści i Eksperci z wieloletnim stażem, ale też osoby na początku swojej kariery w branży nieruchomości, które chcą właśnie z nami budować przewagę konkurencyjną na rynku.

Czym się różnimy od innych biur nieruchomości w Krakowie?

Łączymy fachową wiedzę z pozytywną energią i entuzjazmem do działania, dlatego właśnie jako zespół jesteśmy skuteczni. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sekunda to informacja, dlatego cenimy czas naszych Klientów i nasz własny.

Jakimi nieruchomościami się zajmujemy?

Nasz zespół budowany jest przez Doradców, którzy sprzedają i wynajmują różne nieruchomości, a są to zarówno mieszkania i lokale komercyjne, jak i domy oraz grunty w Krakowie i w jego najbliższej okolicy położone w gminach Zielonki, Wielka Wieś, Zabierzów, Michałowice, Kocmyrzów-Luborzyca, Skała, Iwanowice, Liszki, Mogilany, Świątniki Górne, Wieliczka, Igołomia –Wawrzeńczyce, Iwanowice oraz na terenie powiatu Proszowickiego.

Koordynujemy, współpracujemy, pomagamy i co więcej jesteśmy w tym działaniu profesjonalni oraz skuteczni, dlatego właśnie zapraszamy do współpracy z Północ Nieruchomości w Krakowie.