fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Kup z Północ Nieruchomości

Bezpieczny zakup nieruchomości wymaga doświadczenia i wszechstronnej wiedzy. Doradcy PÓŁNOC Nieruchomości w ciągu roku organizują setki transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości:

KILKASET OFERT W 1 MIEJSCU

Baza ofert sprzedaży sieci PÓŁNOC Nieruchomości liczy kilkanaście tysięcy pozycji. Jesteśmy pewni, że w wśród nich znajdziesz coś dla siebie. Każda nieruchomość, którą posiadamy w bazie jest weryfikowana przez naszego doradcę pod kątem formalno-prawnym. Możesz mieć pewność, że transakcja kupna nieruchomości zostanie sprawnie przygotowana i przeprowadzona pod okiem doświadczonego fachowca z zachowaniem bezpieczeństwa każdej ze stron.

OPIEKA DOŚWIADCZONEGO DORADCY

Kupując z PÓŁNOC Nieruchomości zyskujesz opiekę specjalisty, który poprowadzi Cię krok po kroku przez proces zakupu nieruchomości. W razie pytań lub wątpliwości możesz liczyć na pomoc z jego strony.

 

 

businessmen26PROFESJONALNA PREZENTACJA

Decyzja o zakupie nieruchomości nie jest łatwa. Z pewnością w jej podjęciu pomoże profesjonalna prezentacja nieruchomości poprowadzona przez przygotowanego doradcę. Zwróci on Twoją uwagę na wszystkie istotne cechy nieruchomości i aspekty transakcji, które mogą mieć decydujący wpływ na decyzję o zakupie.

 

affiliateKUPUJ BEZ PROWIZJI

Istotny udział w naszej bazie ofert mają oferty „Kup bez prowizji”. W przypadku zainteresowania taką ofertą, transakcja nie będzie wiązała się z koniecznością zapłaty wynagrodzenia za pośrednictwo. Całość prowizji pokryje sprzedający.

Określ czego szukasz

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
Email
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo poniżej. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Administratorem danych jest Spółka Północ Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres: ul. Balicka 35, 30-149 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000480893, NIP 6772377759 (dalej Administrator danych).… czytaj więcej

Znajdź nieruchomość