Profesjonaliści w nieruchomościach

Kup z Północ Nieruchomości

Bezpieczny zakup nieruchomości wymaga doświadczenia i wszechstronnej wiedzy. Doradcy PÓŁNOC Nieruchomości w ciągu roku organizują setki transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości:

KILKASET OFERT W 1 MIEJSCU

Baza ofert sprzedaży sieci PÓŁNOC Nieruchomości liczy kilkanaście tysięcy pozycji. Jesteśmy pewni, że w wśród nich znajdziesz coś dla siebie. Każda nieruchomość, którą posiadamy w bazie jest weryfikowana przez naszego doradcę pod kątem formalno-prawnym. Możesz mieć pewność, że transakcja kupna nieruchomości zostanie sprawnie przygotowana i przeprowadzona pod okiem doświadczonego fachowca z zachowaniem bezpieczeństwa każdej ze stron.

OPIEKA DOŚWIADCZONEGO DORADCY

Kupując z PÓŁNOC Nieruchomości zyskujesz opiekę specjalisty, który poprowadzi Cię krok po kroku przez proces zakupu nieruchomości. W razie pytań lub wątpliwości możesz liczyć na pomoc z jego strony.

 

 

businessmen26PROFESJONALNA PREZENTACJA

Decyzja o zakupie nieruchomości nie jest łatwa. Z pewnością w jej podjęciu pomoże profesjonalna prezentacja nieruchomości poprowadzona przez przygotowanego doradcę. Zwróci on Twoją uwagę na wszystkie istotne cechy nieruchomości i aspekty transakcji, które mogą mieć decydujący wpływ na decyzję o zakupie.

 

affiliateKUPUJ BEZ PROWIZJI

Istotny udział w naszej bazie ofert mają oferty „Kup bez prowizji”. W przypadku zainteresowania taką ofertą, transakcja nie będzie wiązała się z koniecznością zapłaty wynagrodzenia za pośrednictwo. Całość prowizji pokryje sprzedający.

Określ czego szukasz

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom
Email
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest PÓŁNOC Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy Balicka 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Znajdź nieruchomość