fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Rynek pierwotny

Wiele ofert w jednym miejscu

Jeśli chcesz mieć prawdziwy wybór, skorzystaj z licznej bazy ofert rynku pierwotnego PÓŁNOC Nieruchomości. W jednym miejscu znajdziesz tysiące ofert sprzedaży nowych mieszkań, domów jednorodzinnych oraz lokali użytkowych pochodzących od kilkudziesięciu deweloperów aktywnie działających na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

a


hand171Bezpieczeństwo transakcji

Kupując nieruchomość z rynku pierwotnego za pośrednictwem PÓŁNOC Nieruchomości bez żadnych dodatkowych opłat otrzymasz opiekę indywidualnego doradcy, który poprowadzi Cię przez proces zakupu nieruchomości od momentu wyboru najlepszej oferty, aż do ostatecznej finalizacji transakcji i odbioru nieruchomości od dewelopera. Doradca zwróci Twoją uwagę na wszystkie czynniki istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa transakcji.

a


Cena dewelopera

Kupując z PÓŁNOC Nieruchomości otrzymasz gwarancję nabycia nieruchomości w cenie określonej przez dewelopera. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą transakcji przez biuro nieruchomości.

a
a


Negocjacje z deweloperem

W ciągu roku realizujemy setki transakcji, których przedmiotem są nieruchomości z rynku pierwotnego. Dobrze wiemy dokąd możemy posunąć się w negocjacjach, aby uzyskać najlepsze ceny dla naszych Klientów. Możesz liczyć na naszą pomoc w negocjacjach z deweloperem w celu uzyskania zadowalającej ceny wybranej przez Ciebie nieruchomości.

a


hand171Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu

Jeśli przy zakupie nieruchomości, zamierzasz wspomagać się zewnętrznym źródłem finansowania, doradca kredytowy PÓŁNOC Nieruchomości przedstawi Ci oferty finansowe kilkudziesięciu wiodących banków, abyś mógł wybrać kredyt najlepiej wpisujący się w Twoje potrzeby.

a

Określ czego szukasz

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
Email
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo poniżej. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Administratorem danych jest Spółka Północ Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (adres: ul. Balicka 35, 30-149 Kraków), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000480893, NIP 6772377759 (dalej Administrator danych).… czytaj więcej

 

 

 

 

Znajdź nieruchomość