Profesjonaliści w nieruchomościach

Rynek pierwotny

Wiele ofert w jednym miejscu

Jeśli chcesz mieć prawdziwy wybór, skorzystaj z licznej bazy ofert rynku pierwotnego PÓŁNOC Nieruchomości. W jednym miejscu znajdziesz tysiące ofert sprzedaży nowych mieszkań, domów jednorodzinnych oraz lokali użytkowych pochodzących od kilkudziesięciu deweloperów aktywnie działających na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

a


hand171Bezpieczeństwo transakcji

Kupując nieruchomość z rynku pierwotnego za pośrednictwem PÓŁNOC Nieruchomości bez żadnych dodatkowych opłat otrzymasz opiekę indywidualnego doradcy, który poprowadzi Cię przez proces zakupu nieruchomości od momentu wyboru najlepszej oferty, aż do ostatecznej finalizacji transakcji i odbioru nieruchomości od dewelopera. Doradca zwróci Twoją uwagę na wszystkie czynniki istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa transakcji.

a


Cena dewelopera

Kupując z PÓŁNOC Nieruchomości otrzymasz gwarancję nabycia nieruchomości w cenie określonej przez dewelopera. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą transakcji przez biuro nieruchomości.

a
a


Negocjacje z deweloperem

W ciągu roku realizujemy setki transakcji, których przedmiotem są nieruchomości z rynku pierwotnego. Dobrze wiemy dokąd możemy posunąć się w negocjacjach, aby uzyskać najlepsze ceny dla naszych Klientów. Możesz liczyć na naszą pomoc w negocjacjach z deweloperem w celu uzyskania zadowalającej ceny wybranej przez Ciebie nieruchomości.

a


hand171Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu

Jeśli przy zakupie nieruchomości, zamierzasz wspomagać się zewnętrznym źródłem finansowania, doradca kredytowy PÓŁNOC Nieruchomości przedstawi Ci oferty finansowe kilkudziesięciu wiodących banków, abyś mógł wybrać kredyt najlepiej wpisujący się w Twoje potrzeby.

a

Określ czego szukasz

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom
Email
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest PÓŁNOC Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy Balicka 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

 

 

 

 

Znajdź nieruchomość