Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Jolanta Roszkowska

Jolanta Roszkowska

Dyrektor oddziału
797-990-181-
Napisz do mnie »
Emilia Łupińska

Emilia Łupińska

Doradca ds. nieruchomości
503-777-067-
Napisz do mnie »

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Łapy

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI ODDZIAŁ w ŁAPACH jest samodzielnym biurem obrotu nieruchomościami działającym na obszarze północno – wschodniej Polski.

Nasze biuro działa na podstawie licencji wydanej przez Ministra Infrastruktury - numer uprawnień zawodowych 15762. Misją biura jest dbanie o bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę transakcji zawieranych przez naszych klientów. Specjalizujemy się w obsłudze transakcji z terenu województwa podlaskiego a w szczególności z powiatu białostockiego i miasta Łapy.

Oferujemy szeroki zakres usług dotyczących rynku nieruchomości. Profesjonalne doradztwo obejmujące analizę rynku, sporządzanie opinii o cenie nieruchomości, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu to tylko niektóre wstępne etapy obsługi klienta.

Pomagamy „wyprostować” zawiłe stany prawne nieruchomości. Uczestnictwo w ogólnopolskiej sieci biur „Północ Nieruchomości” daje nam możliwość bieżącego korzystania z wiedzy i doświadczenia specjalistów z zakresu prawa, podatków, budownictwa, geodezji i innych dziedzin przydatnych przy obsłudze transakcji. Ścisła współpraca z innymi biurami w sieci daje nam dostęp do ofert nieruchomości praktycznie z terenu całej Polski. Wspólny marketing pozwala dotrzeć z ofertą do klientów z Polski i z zagranicy.

Ofertę uzupełniamy o doradztwo kredytowe. Nasi pracownicy ustawicznie podnoszą kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach organizowanych w ramach sieci Północ jak również poza nią. Jednym z elementów służących zapewnieniu bezpieczeństwa obsługiwanych transakcji jest posiadanie przez nasze biuro wysokiego ubezpieczenia z tytułu prowadzonej działalności.

 

Zapraszamy do współpracy.

Działamy szybko, profesjonalnie i skutecznie.