fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Łapy

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI ODDZIAŁ w ŁAPACH jest samodzielnym biurem obrotu nieruchomościami działającym na obszarze północno – wschodniej Polski.

Nasze biuro działa na podstawie licencji wydanej przez Ministra Infrastruktury - numer uprawnień zawodowych 15762. Misją biura jest dbanie o bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę transakcji zawieranych przez naszych klientów. Specjalizujemy się w obsłudze transakcji z terenu województwa podlaskiego a w szczególności z powiatu białostockiego i miasta Łapy.

Oferujemy szeroki zakres usług dotyczących rynku nieruchomości. Profesjonalne doradztwo obejmujące analizę rynku, sporządzanie opinii o cenie nieruchomości, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu to tylko niektóre wstępne etapy obsługi klienta.

Pomagamy „wyprostować” zawiłe stany prawne nieruchomości. Uczestnictwo w ogólnopolskiej sieci biur „Północ Nieruchomości” daje nam możliwość bieżącego korzystania z wiedzy i doświadczenia specjalistów z zakresu prawa, podatków, budownictwa, geodezji i innych dziedzin przydatnych przy obsłudze transakcji. Ścisła współpraca z innymi biurami w sieci daje nam dostęp do ofert nieruchomości praktycznie z terenu całej Polski. Wspólny marketing pozwala dotrzeć z ofertą do klientów z Polski i z zagranicy.

Ofertę uzupełniamy o doradztwo kredytowe. Nasi pracownicy ustawicznie podnoszą kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach organizowanych w ramach sieci Północ jak również poza nią. Jednym z elementów służących zapewnieniu bezpieczeństwa obsługiwanych transakcji jest posiadanie przez nasze biuro wysokiego ubezpieczenia z tytułu prowadzonej działalności.

 

Zapraszamy do współpracy.

Działamy szybko, profesjonalnie i skutecznie.