fbpx
Profesjonaliści w nieruchomościach

Napisz do nas

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PÓŁNOC Nieruchomości – ogólnopolska sieć biur nieruchomości www.polnoc.pl z siedzibą w Kraków (30-149) przy ul. Balicka 35 dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych oraz do ich edycji lub usunięcia. Pełne informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora, w tym informacje o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji znajdą Państwo w zamieszczonej poniżej Polityce Prywatności. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Inspektora Ochrony Danych Osobowych na adres daneosobowe@polnoc.pl.

Państwa dane osobowe są chronione zgodnie z naszą polityką prywatności

Zobacz nasze oferty

Nasz zespół

Najnowsze mieszkania

Najnowsze domy

Oddział Legnica

Północ Nieruchomości Legnica : „Z nami sprzedaż skutecznie
z nami kupisz bezpiecznie”

KIM JESTEŚMY?
Zespół Północ Nieruchomości Legnica tworzą ludzie, których pasją są nieruchomości.
W naszych działaniach łączymy doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu obrotu nieruchomościami.
Jesteśmy częścią ogólnopolskiej firmy o wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży mieszkań, domów, działek oraz lokali komercyjnych.

SKUTECZNOŚĆ
O skuteczności naszych dotychczasowych działań mogą zaświadczyć między innymi opinie setek zadowolonych klientów. Odpowiedzialność za nasze działania oraz bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas najwyższym priorytetem.

CO NAS WYRÓŻNIA?
Wiele rzeczy. Najważniejszą z nich jest skuteczność, której nie da się niczym zastąpić. Każdemu z naszych Klientów poświęcamy 100% naszego zaangażowania i energii. Każdą transakcję starannie przygotowujemy i doprowadzamy do końca w taki sposób, by obydwie strony były zadowolone z efektu. Na skuteczność przekłada się także szybkość działania. Wierzymy w to, że im szybciej oferta zaistnieje, tym większa jest szansa na zainteresowanie klientów.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?
Zaufanie to podstawa udanej współpracy.
Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do umieszczenia zdjęć na tablicy ogłoszeń, jak często ma to miejsce, gdy klient powierza swoją nieruchomość w ręce lokalnej, być może jedno, lub dwuosobowej agencji.

Jesteśmy jednym z największych biur nieruchomości w Polsce. W naszych bazach znajduje się 20 000 ofert. Oferujemy1500 ofert Premium z całej Polski, które dostępne są tylko u nas. Z naszych usług skorzystało już ponad 70 tysięcy osób w całej Polsce.

JAK TO ROBIMY?
Oferty promujemy nie tylko na naszej stronie, lecz eksportujemy je na lokalne i ogólnopolskie portale ogłoszeniowe.
Nie ograniczamy się tylko do internetu- poszukujemy i pozyskujemy naszych klientów wszędzie, gdzie to możliwe a dzięki oferowanej przez nas umowie Premium osiągamy blisko 99% skuteczności.

CO OFERUJEMY?
W naszej ofercie znajdują się zarówno mieszkania i lokale komercyjne, jak i domy oraz grunty w Legnicy, Lubinie, Chojnowie, Złotoryi i w ich okolicy.
Szeroki wybór i bogata oferta sprawia, że naprawdę jest w czym wybierać.
U nas mile widziany jest każdy klient.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.